Wspomnienie o Mateuszu Murańskim na konferencji High League 6. Piękny hołd i ogromne wzruszenie

27 lutego odbyła się konferencja zapowiadająca galę High League 6. Wydarzenie rozpoczęło się od upamiętnienia zmarłego Mateusza Murańskiego.

18 marca w katowickim spodku odbędzie się gala High League 6. Podczas konferencji wydarzenia ogłoszono kartę walk. Organizatorzy postanowili rozpocząć spotkanie od upamiętnienia zmarłego Mateusza Murańskiego. Mężczyzna był jednym z najbardziej popularnych polskich zawodników Fame MMA i High League. 

Zobacz wideo Raper Alberto mówi o MMA, High League, Maliku Montatnie, Kizo i strzelaninie

Minuta ciszy dla Mateusza Murańskiego podczas konferencji High League 6

Podczas konferencji przywitano uczestników szóstej edycji walk High League. Następnie prowadzący Arkadiusz "Pan" Pawłowski zaapelował o minutę ciszy, by uczcić pamięć zmarłego Mateusza Murańskiego.

Śmierć ludzka jest zawsze wielkim dramatem, wielką tragedią. Tym większą, im młodsza jest osoba, która odchodzi z tego świata. W tym momencie prosilibyśmy o powstanie, bo chcemy uczcić pamięć Mateusza Murańskiego - powiedział konferansjer.

Arkadiusz Pan Pawłowski screenArkadiusz Pan Pawłowski screen Fot. YouTube.com/HighLeague

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Gest ze strony organizatorów konferencji spodobał się także internautom, którzy dołączali do apelu o minutę ciszy dla Mateusza Murańskiego. W komentarzach pod transmisją wydarzenia w serwisie YouTube pojawiło się wiele wirtualnych świec i wyrazów współczucia. 

Przypomnijmy, że pierwsza konferencja High League 6 została przełożona przez tragiczną śmierć Mateusza Murańskiego. Jednego z najpopularniejszych polskich freak fighterów znaleziono rankiem 8 lutego w mieszkaniu. W dalszym ciągu nie podano oficjalnej przyczyny zgonu mężczyzny. Wiadomo jedynie, że do śmierci doszło bez udziału osób trzecich, a Murański zmarł na skutek ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.