Jennifer Lopez pokazała, jak wygląda jej skóra. Wtem zniknął filtr. Fani natychmiast to wypatrzyli [WIDEO]

Jennifer Lopez rozsławiła na całym świecie typowy dla siebie rozświetlający makijaż, który okrzyknięto "the J.Lo glow". Artystka rzadko kiedy pokazuje się w naturalnym wydaniu. Tym razem nagrała nowy filmik i zastosowała filtr. Nie przewidziała jednak, że ten na chwilę zniknie.

Jennifer Lopez od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych wokalistek. Nie tylko rozkręca karierę na scenie, działa również w branży beauty, a na rynek wypuściła linię kosmetyków sygnowanych własnym nazwiskiem. Nie jest tajemnicą, że gwiazdę rzadko kiedy można spotkać bez pełnego makijażu i idealnie ułożonych włosów. J.Lo opublikowała w sieci nowe wideo, na którym zaprezentowała się w stroju sportowym i mocnym makijażu. W pewnym momencie z jej twarzy zniknął filtr wygładzający i obnażył niedoskonałości jej cery. Naprawdę miała co ukrywać? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak naprawdę wyglądają włosy gwiazd. Po wakacjach są w opłakanym stanie. Fryzjer Woźniak-Starak zdradza, jak je uratować

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała nagrania z mamą

Jennifer Lopez okłamuje na TikToku? Filtr zniknął i ujawnił jej prawdziwą strukturę skóry 

Jennifer Lopez jest w rewelacyjnej formie. Wokalistka występuje w filmach, śpiewa na scenie, realizuje się jako bizneswoman i nie zapomina o codziennej aktywności fizycznej. Na nowo opublikowanym wideo Lopez pokazała się fanom przed treningiem w (a jak!) pełnym makijażu. Jedna z użytkowniczek TikToka wypatrzyła jednak, że Lopez korzystała z filtra wygładzającego.  

Widzieliście to? - czytamy w podpisie wideo.

W pewnym momencie gwiazda się poruszała, a filtr zniknął z jej twarzy, ujawniając zmarszczki wokół oczu i nierówną strukturę skóry. 

W komentarzach internauci podkreślili, że Jennifer Lopez nie musi korzystać z filtrów upiększających, gdyż wygląda oszałamiająco, a zmarszczki u dojrzałych kobiet są czymś normalnym i nie powinno się ich wstydzić. 

Jestem zdania, że w dalszym ciągu wygląda niesamowicie.
Nie tylko ona jedna używa tego filtra - pisali internauci.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

ZOBACZ: Grammy 2023. Twarz Madonny wzbudziła sensację. Fani jej nie poznali

Sebastian Karpiel-BułeckaKarpiel-Bułecka miał zaburzenia lękowe. "Moje problemy zostały rozdmuchane"

Zgadzacie się z internautami? 

Więcej o: