Doda zabrała głos w sprawie Królikowskiego, nawiązała do Opozdy. Mówi o "donosach byłej żony"

Doda postanowiła otworzyć się na InstaStories w sprawie Antoniego Królikowskiego. Jej komentarz przekształcił się w przejmujący monolog dotyczący zdrowia psychicznego.

Antek Królikowski rozpoczął nowy rok z przytupem. 18 lutego został zatrzymany przez policję. O ile badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy, tak test na obecność narkotyków okazał się pozytywny. Aktor tłumaczył się, że dzień wcześniej zażywał medyczną marihuanę, którą stosuje w ramach leczenia stwardnienia rozsianego. Cała sytuacja mocno odbiła się na nadszarpniętym już wizerunku aktora. Głos w sprawie dość niespodziewanie postanowiła zabrać Doda.

Zobacz wideo Doda zdradza, o czym będzie nowe reality show

Ewelina Taraszkiewicz, Antoni KrólikowskiKrólikowski może mieć utrudniony kontakt z synem? Prawniczka zabrała głos

Doda przejmująco o Królikowskim. Nawiązała również do Opozdy

Wokalistka postanowiła zabrać głos w sprawie ostatniego skandalu z udziałem aktora. Zaczęła na InstaStories:

Teraz obserwuję sytuację znanego, młodego aktora. W tle z chorobą stwardnienia rozsianego, narkotykami, alkoholem (...), zatrzymywaniem przez policję, donosami przez byłą żonę, z którą kilka miesięcy był w małżeństwie, a dziesięć razy dłużej trwa ten cały sajgon.

Joanna Opozda wielokrotnie dzieliła się z mediami swoją perspektywą dotyczącą relacji z byłym partnerem. Głośno było na temat braku zainteresowania synem z jego strony oraz niepłacenia alimentów. Wielu rzeczy Królikowski się wypierał. Rabczewska dodaje:

Patrzę na to z boku i uważam, że jeżeli Antek nie strzeli sobie w łeb i jeżeli wytrzyma to psychicznie, (…) to będę w szoku (...). Mleko się wylało, wszyscy wiedzą, jaka jest sytuacja. Wystarczy. Nie znęcajcie się nad facetem, który i tak będzie musiał ponieść konsekwencje (…).

Doda nie ukrywa, że sama przeszła przez depresję. Doprowadził do tego nieszczęśliwy związek, po którym zdecydowała się na leczenie. Przestrzega wszystkich fanów przed posługiwaniem się mową nienawiści w mediach. Taka postawa może mieć fatalne i nieodwracalne skutki.

Ukochana Królikowskiego reaguje na jego zatrzymanie. Nie gryzła się w językUkochana Królikowskiego reaguje na jego zatrzymanie. Nie gryzła się w język

Zobacz też: Królikowski podkreśla, że zażywał leki, nie narkotyki. Co na to lekarz?

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222
  • Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

Pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji, jak pomóc sobie lub innym, oraz kontakty do organizacji pomagających osobom w kryzysie i ich bliskim.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Więcej o: