Ekspert zapytany o styl Jill Biden i Agaty Dudy. Nie owijał w bawełnę. Ma radę dla Polki

Jeden z tabloidów postanowił zapytać modowego eksperta o ocenę stylu Agaty Dudy i Jill Biden. Stylista ma jedną uwagę dla naszej polskiej pierwszej damy.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden po raz kolejny zawitał do Polski. Amerykański przywódca przybył do naszego kraju, aby między innymi spotkać się z Andrzejem Dudą. Z tej okazji "Super Express" postanowił zapytać modowego eksperta o styl pierwszych dam - Jill Biden i Agaty Dudy.

Zobacz wideo Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony

Ekspert zapytany o styl Jill Biden i Agaty Dudy. Nie owijał w bawełnę

Styl Agaty Dudy był doceniany przez krytyków mody. Żona Andrzeja Dudy wielokrotnie wybierała sukienki od znanych polskich projektantów, takich jak Dorota Goldpoint czy Władysława Frączek. Jill Biden nie trzeba zaś nikomu przedstawiać. Żona Joe Bidena nosi kreacje o najlepszych twórców na świecie. Zdaniem Daniela Jacoba Daliego, obie mają swój własny styl, choć szukają podobnych inspiracji:

Żadna z kobiet nikogo nie naśladuje i każda ubiera się we własnym stylu. Zarówno Jill Biden, jak i Agata Duda to przykład kobiet, które często pojawiają się w garniturach czy klasycznych garsonkach. Różnica zaczyna się w przypadku doboru długich sukni - czytamy w "Super Expressie".

Jak zauważa ekspert, Agata Duda w swoich kreacjach jest nieco bardziej zachowawcza od Jill Biden, która decydowała się na odważniejsze kroje.

Pierwsza dama Ameryki w swojej garderobie posiada sporą kolekcję sukni cekinowych, a niektóre jej kreacje odkrywają sporą część dekoltu. Co innego polska pierwsza dama. Agata Duda w tej kwestii jest bardziej powściągliwa i nie zobaczyliśmy jej, jak do tej pory, w takim kroju - mówi Daniel Jacob Dali.

Kto zatem ma lepszy styl? Ekspert twierdzi, że najlepszą odpowiedzią będzie... remis. Ma jednak radę dla żony Andrzeja Dudy, aby nie bała odsłaniać się więcej ciała.

Bardzo ciężko wybrać pomiędzy dwoma damami tytuł elegancji, dlatego w tym wypadku to remis będzie najlepszym rozwiązaniem, ale pod warunkiem, że Agata Duda chociaż raz założy strój odsłaniający większą część ciała. Tym bardziej że jej zgrabna figura ma całkowite predyspozycje do takiego kroju.

Wejdźcie do naszej galerii u góry strony, aby zobaczyć wybrane stylizacje Jill Biden i Agaty Dudy.

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.