Antoni Królikowski reaguje na doniesienia mediów. Przejmuje się? A skąd! Pełen luz

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję. Sprawę przejęła komenda na warszawskiej Woli i czeka na wynik badań krwi. Mają wykazać czy spożywał narkotyki. On się tym nie przejmuje.

Antoni Królikowski mierzy się z kolejną medialną aferą i zalicza wizerunkową wpadkę. 18 lutego, dzień po jego urodzinach został zatrzymany przez policję na warszawskiej Woli. Aktor był podejrzewany o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy i przeprowadzono test na obecność narkotyków. Jego wynik był pozytywny i zlecono badanie krwi. Wszystko wskazuje na to, że niczym się nie przejmuje. Tak spędził niedzielny wieczór.  

Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił na Instagram. Jazda samochodem budzi niepokój

Antoni Królikowski wymownie reaguje na medialną aferę 

Antoni Królikowski zdaje się zostawić przeszłość za sobą i coraz chętniej chwali się życiem prywatnym. Ostatnio pierwszy raz pokazał ukochaną, a teraz oznaczył ją na InstaStories. Para wybrała się na spacer z psem, co ukochana aktora uchwyciła na nagraniu. W tle słychać fragment utworu Maryli Rodowicz "Ludzkie gadanie".

Gdzie diabeł "dobranoc" mówi do ciotki/ Gdzie w cichej niezgodzie przyszło nam żyć - brzmi fragment.

Antoni KrólikowskiAntoni Królikowski Instagram @antek.krolikowski

Przypominamy, że w dalszych wersach utworu piosenkarka opowiadała o tym, że ludzie żyją plotkami na temat szczęśliwych ludzi. Tekst ten może zatem pasować do tego, że media piszą o nim teraz i rozpisywały się wcześniej, gdy miał zostawić ciężarną Joannę Opozdę dla ich sąsiadki.

Na piecu gdzieś mieszkają plotki/ Wychodzą na świat, gdy chce im się pić/ Niewiele im trzeba - żywią się nami/ Szczęśliwą miłością, płaczem i snem.

Wybór piosenki mógł nie być przypadkowy również ze względu na to, że Maryla Rodowicz stanęła w obronie Antoniego Królikowskiego. Twierdzi, że marihuana powinna być legalna.

Przypomnijmy, że aktor utrzymuje, że narkotest był pozytywny, ponieważ bierze leki na stwardnienie rozsiane zawierające THC.

Więcej o: