Ksiądz złamał nogę na studniówce. Nagranie podbija sieć. "Kiedy wejdzie za mocno"

Ksiądz z Rybnika złamał nogę podczas zabawy na studniówce. Nagranie popularnego w sieci duchownego podbija sieć.

Ksiądz z Rybnika - a tak naprawdę Adrian Chojnicki - występuje na TikToku jako Padre Adriano. Za pośrednictwem medium stara się ocieplić wizerunek kościoła, przekazując informacje na temat wiary i pokazać nagrania z prowadzonych przez niego lekcji. Duchowny publikuje nagrania, na których można zobaczyć, jak m.in. przygotowuje układy choreograficzne dla uczennic. Największe zainteresowanie wzbudził jednak filmik ze studniówki.

Zobacz wideo Jak wygląda kolęda w 2023 roku? "Ludzie nie przyjmują księdza"

Anna LewandowskaTłusty czwartek. Zdrowe pączki nie istnieją? Sprawdź przepis Anny Lewandowskiej

Ksiądz złamał nogę na studniowce. Nagranie podbija sieć. "Kiedy studniówka wejdzie za mocno"

Na jednym z nagrań księdza Chojnickiego, duchowny tańczy ze złamaną już nogą i odrzuca kule. Jego taniec z nogą w gipsie podbija TikToka i zyskuje coraz więcej wyświetleń. Duchowny wyjaśnił w jednym z komentarzy, że kontuzja jest efektem nieszczęśliwego wypadku podczas zabawy studniówkowej. Internauci życzą katechecie szybkiego powrotu do zdrowia.

Kiedy inny but znajdzie się pod twoim... Sytuacja była dynamiczna, ale i tak zabawa była królewska! Serdeczne pozdro dla wszystkich maturzystów. Dystans i dobry humor przede wszystkim - czytamy pod filmikiem.

Izabela 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"ŚOPW". Iza wreszcie dodała zdjęcie z ukochanym. "Długo czekałam"

Ksiądz z Rybnika. Kim jest Padre Adriano?

Ksiądz Adrian Chojnicki - znany także jako Padre Adriano - należy do parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Chwałowicach. Duchowny uczy religii w IV Liceum Ogólnokształcącym w Rybniku-Chwałowicach. Prowadzi również wspólnotę przy parafii, do której uczęszcza około 70 młodych osób i 250 dorosłych. Oprócz TikToka prowadzi też działania w innych mediach społecznościowych, jak InstagramYouTube.

Więcej o: