"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza wreszcie dodała zdjęcie z ukochanym. "Długo czekałam"

Izabela Juszczak popularność zyskała dzięki udziałowi w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niestety, jej małżeństwo z Kamilem nie przerwało próby czasu. Bohaterka programu rozkwita teraz u boku kogoś innego.

Izabela Juszczak w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dała się poznać jako ambitna i pewna siebie kobieta. Eksperci uznali, że doskonały związek stworzy z młodszym o kilka lat Kamilem. Na początku w ich małżeństwie układało się bardzo dobrze, jednak po kilku miesiącach od zakończenia zdjęć do programu okazało się, że Iza i Kamil nie są już razem.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Izabela Juszczak walentynki spędziła w towarzystwie nowego partnera

Izabela Juszczak w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" zdobyła niemałą popularność, co przełożyło się na liczbę osób obserwujących jej instagramowe konto. Fryzjerka już wcześniej dawała znać followersom, że w jej życiu pojawił się ktoś ważny. Z okazji walentynek postanowiła za to pokazać... dłoń ukochanego. Z fotografii dowiadujemy się, że para spędziła romantyczny wieczór w zabrzańskiej restauracji. Izabela poświęciła też nowemu partnerowi piękny wpis, w którym zdradziła, od jakiej litery zaczyna się jego imię.

Święto zakochanych, dla niektórych zwykły dzień, zaś dla innych wyjątkowy. Dla mnie ten dzień, jak każdy inny, z nim był wyjątkowy. Tak długo czekałam na osobę, z którą mogę wszystko. M. Tak naprawdę, to nie chodzi o czekoladki, kwiatki, prezenciki. Tak naprawdę każdy dzień jest dobry, by sprawić komuś coś miłego. Tak naprawdę każdy pretekst jest dobry do tego, by sprawić, żeby ktoś się uśmiechnął i poczuł się doceniony oraz szczęśliwy. Dawajmy sobie drobne gesty nie tylko od święta, ale i na co dzień. Kochani, życzę wam miłości każdego dnia - czytamy na Instagramie.
 

Izabeli i jej tajemniczemu partnerowi życzymy zatem samych radosnych chwil i dużo miłości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.