Podano termin sekcji zwłok Mateusza Murańskiego. Jest komentarz prokuratury

Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku podała datę sekcji zwłok Mateusza Murańskiego. Niebawem poznamy przyczynę śmierci.

Informacja o śmierci Mateusza Murańskiego obiegła media 8 lutego 2023 roku. 29-latek był znanym zawodnikiem freakfightowym, a jego drugą pasją było aktorstwo. Fani mieli okazję go oglądać między innymi w "Lombard. Życie pod zostaw" czy nominowanym w ostatnim czasie do Oscara "IO". Do tej pory w mediach nie pojawił się oficjalny komunikat dotycząca przyczyny zgonu. Może się to zmienić w najbliższych dniach. 

Zobacz wideo Jak wspierać osobę chorą na depresję?

Ciało Mateusza Murańskiego zostanie poddane sekcji zwłok

Zwłoki Mateusza Murańskiego miał znaleźć ojciec, który nie mógł się do niego dodzwonić. Wraz z mundurowymi miał wejść do mieszkania w towarzystwie służb, które stwierdziły zgon. Już wtedy wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Do tej pory mówiło się, że zawodnik gal freakfightowych mógł przedawkować silne leki przeciwbólowe. Nie zostało to jednak potwierdzone przez żadne wiarygodne źródło. 

Sekcja zwłok przeprowadzona zostanie w piątek, 10 lutego, w godzinach przedpołudniowych. Na razie trudno powiedzieć, kiedy będą jej wstępne wynik - podaje rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

W dniu śmierci Mateusza Murańskiego przyjaciele aktora ujawnili, że mężczyzna zmagał się z depresją spowodowaną hejtem. W rozmowie z Plotkiem Arkadiusz Tańcula mówił, że zawodnik gal freakfightowych zwierzał mu się z problemów. Podkreślił, że jest to kolejna ofiara nienawiści w sieci. Podobnego zdania jest Michał Cichy, Laluna Unique czy Marcin Najman.

Będziemy was na bieżąco informować o postępach w sprawie śmierci Mateusza Murańskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.