Marcin Najman ma apel do fanów po śmierci Mateusza Murańskiego. Wspomniał o Ozdobie i Fabijańskim

Marcin Najman postanowił zabrać głos na temat hejtu w świecie freak fightów. Pięściarz nawiązał do tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego. Odniósł się do Dawida Ozdoby i Sebastiana Fabijańskiego.

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła światem sportów walki. Zawodnik Fame MMA miał zaledwie 29 lat. Wiele osób ze świata show-biznesu pożegnało freak fightera. Głos zabrał także Marcin Najman. Pięściarz poruszył temat hejtu. Nawiązał także do Dawida Ozdoby i Sebastiana Fabijańskiego.

Zobacz wideo Honorata Skarbek wystąpi na Gali FAME MMA? "Nie widzę siebie bijącą się po ryju"

Marcin Najman ma apel do fanów po śmierci Mateusza Murańskiego. Wspomniał też o Dawidzie Ozdobie i Sebastianie Fabijańskim

Mateusz Murański to nie jedyny zawodnik Fame MMA, który zmarł przedwcześnie. W październiku media informowały o śmierci Dawida Ozdoby, który odszedł w wieku 45 lat. Marcin Najman, który również aktywnie uczestniczy w galach freak fightowych zabrał głos na temat hejtu, z jakim często spotykają się zawodnicy. Pięściarz nie ukrywa, że według niego bolesne słowa mogą doprowadzić do tragedii.

Chciałem was dzisiaj uczulić na pewną rzecz. Ja dostrzegam analogię w tym, co wydarzyło się z Dawidem Ozdobą i z tym, co wydarzyło się z Mateuszem Murańskim. Ich dwóch znałem osobiście, ale na myśl przyszedł mi także ktoś inny, ktoś, kto od niedawna funkcjonuje w przestrzeni freak fightów - Sebastian Fabijański. Naprawdę zastanówcie się dwa razy, jak kogoś dojeżdżacie w internecie. Bo dla was to jest tylko świat wirtualny (...) A ten jeden człowiek zostaje z tym bagażem w życiu realnym i nie każdy jest w stanie to wytrzymać psychicznie (...) Dlatego bardzo was proszę, zastanówcie się nad tym, co powiedziałem i przestańcie dojeżdżać Sebastiana Fabijańskiego - zaapelował.
 

Zgadzacie się ze słowami Marcina Najmana?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.