Dawid Ozdoba nie żyje. Miał 45 lat

Zmarł Dawid Ozdoba. O śmierci 45-latka poinformowała jego matka, która na swoim facebookowym profilu zamieściła zdjęcie czarnej wstążki.

Dawid Ozdoba był trenerem personalnym, zawodnikiem MMA, striptizerem i zwycięzcą reality show "Amazonki". Teraz jego mama poinformowała o śmierci. Mężczyzna dwa lata temu wspominał, że choruje na depresję.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Dawid Ozdoba nie żyje

O śmierci Dawida Ozdoby poinformowała jego matka Ewa Ozdoba. Chwilę przed północą - w nocy z 3 na 4 października - wrzuciła na Facebooka zdjęcie czarnej wstążki. Poprosiła, by znajomi nie komentowali jej wpisu. 

Bardzo proszę o niekomentowanie tego, co wstawiłam. Jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego taka jest moja prośba - napisała.

Inna znajoma Dawida Ozdoby również podzieliła się wpisem w tym czasie. Post został udostępniony na tablicy mamy Dawida. Padło wprost, że mężczyzna odszedł. 

A teraz Dawidzie lecisz wysoko, tak jak zawsze chciałeś. Zabrałeś ze sobą wspomnienia i już nic się nie zmienia. Jest cisza i spokój. R.I.P. Dawid Ozdoba. To zdjęcie zrobiłam dla Dawida kilka lat temu, na jego prośbę miały być skrzydła - tak też zrobiłam. On zawsze latał wysoko, nigdy nie stąpał po ziemi...

Więcej zdjęć tancerza znajdziecie w naszej galerii.

Ozdoba w ostatnich latach życia zmagał się z depresją, o czym sam mówił na swoim kanale na YouTubie. 

Depresja to zabójcza choroba... Ja ją przeżyłem, ale jeszcze nie wiem czy do końca.
 

Dawid Ozdoba pojawił się w mediach 15 lat temu za sprawą związku z Edytą Herbuś. Rozstali się przez zazdrość mężczyzny, do czego tancerz sam się przyznał w rozmowie z mediami.

Rodzinie składamy najszczersze kondolencje. 

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Zobacz też: Łączył ich burzliwy romans, teraz Dawid Ozdoba wbija Edycie Herbuś szpilę. "Może po latach zrozumie, że...". To ją zaboli

Więcej o: