Andrzej Grabowski reaguje na słowa Skiby o "piciu wódki w hotelu". Ostro to podsumował

Krzysztof Skiba opisał ostatnio w felietonie kulisy zamkniętych imprez, na których znane gwiazdy wcielają się w rolę konferansjerów. W tekście padło nazwisko Andrzeja Grabowskiego, który "pije czystą wódkę" i "zwiewa do hotelu". Jest komentarz aktora.

Krzysztof Skiba lubi prowokować i pakować kij prosto w mrowisko. Tym razem lider Big Cyc zajął się tematem aktorów i prezenterów, którzy za grube pieniądze wynajmowani są na zamknięte imprezy w roli konferansjerów. Muzyk wyjawił, że większość z nich to "uciekinierzy", którzy po zakończonej zakontraktowanej pracy " w dwie sekundy po występie" zwiewają do domu i nie ma szans się z nimi "wspólnie uchlać". Skiba w tekście wymienił nazwiska topowych konferansjerów, którzy należą do tego grona. Wspomniał m.in. o Marcinie Prokopie, Andrzeju Grabowskim i Macieju Stuhrze. Prokop już zareagował i w sarkastyczno-prześmiewczym wpisie podkreślił, że "Krzysiek Skiba w swoim felietonie ujawnił straszliwą, demaskatorską prawdę na temat polskiego shołbiznesu". Do słów muzyka odniósł się też Andrzej Grabowski.

Zobacz wideo Grabowski: "Kiepscy" to wcale nie jest niska jakość! Trudniej zagrać Ferdynanda Kiepskiego niż Gebelsa z "Pitbulla"

Andrzej Grabowski odpowiada Skibie. Krótko: opinie Skiby są głupie

W swoim felietonie Krzysztof Skiba gorzko stwierdził, że z większością konferansjerów i kolegów z branży nie można się "uchlać", bo w kilka sekund po występie zwiewają do domu. W tekście pojawiło się nazwisko Andrzeja Grabowskiego, który według piosenkarza "woli pić czystą wódkę we własnym towarzystwie", niż spoufalać się z gośćmi zdarzenia.

Grabowski pije czystą wódkę, ale zwykle sam ze sobą. (...) Zwiewa z imprez, by samemu wypić w pokoju hotelowym - napisał Skiba.

Andrzej Grabowski odniósł się do słów muzyka. W rozmowie z Wirtualną Polską podkreślił, jak traktuje opinie Krzysztofa Skiby.

Co on może wiedzieć o tym, co robię w swoim pokoju hotelowym? Nie mówiąc już o tym, że zwykle nie ma żadnego pokoju hotelowego, bo zaraz po imprezie jadę do domu. Opinie Skiby są wymyślone i do tego głupie - stwierdził aktor.

W rozmowie zapytano, czy aktor wyciągnie prawne konsekwencje i ma zamiar pozwać Krzysztofa Skibę o zniesławienie.

Nie pozywa się za głupoty, szkoda czasu. Mam nadzieję, że ludzie odbiorą to podobnie jak ja i z tego, co widzę w komentarzach, w dużej części mocno krytycznych wobec Skiby, tak właśnie jest - podsumował.

Krzysztof Skiba i Andrzej GrabowskiKrzysztof Skiba i Andrzej Grabowski fot. kapif.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Zobacz też: Grammy 2023. Koszmary prosto z czerwonego dywanu. Blac Chyna przebrana za kruka straszyła gości na ceremonii

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.