Artur Barciś pokazał mamę. Nie zgadniecie, ile ma lat. "Wygląda świetnie!"

Artur Barciś rzadko uchyla rąbka tajemnicy i relacjonuje fanom nowinki z życia prywatnego w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił zrobić mały wyjątek i pokazał zdjęcie z mamą. Miał wyjątkową okazję.

Artur Barciś jest znany z wielu ról filmowych i telewizyjnych. Zagrał m.in. Tadeusza Norka w "Miodowych latach" czy Arkadiusza Czerepacha w "Ranczu" . Aktor aktywnie działa w mediach społecznościowych. Zazwyczaj zdaje relacje dotyczące pracy i nowych projektów, w których bierze udział. Rzadko dzieli się chwilami z życia codziennego czy rodzinnymi fotografiami. Teraz zrobił jednak wyjątek. Wszystko za sprawą 90. urodzin jego mamy.

Zobacz wideo Sara James: Mama bardzo mnie chroni

Artur Barciś pokazał mamę. Fani są zachwyceni 

Kilka dni temu Artur Barciś opublikował na Facebooku fotografię z 90. urodzin mamy. Na udostępnionym zdjęciu widzimy kawałek tortu i urodzinowe świeczki. Aktor czule obejmuje mamę. Oboje uśmiechają się od uch do ucha. Artur Barciś dołączył do ujęcia krótki opis, w którym zdradził, że jego mama mimo upływu czasu trzyma się bardzo dobrze, a poza tym nieźle przyswaja nowinki technologiczne. 

Dzisiaj moja mama skończyła 90 lat! Prawda, że trzyma się nieźle? Obsługuje smartfona i gada na WhatsAppie ze swoją wnuczką w USA. Wręczając kwiaty, odruchowo zanuciłem "Sto lat" - Chyba żartujesz - powiedziała. Ciekawe, co miała na myśli? - napisał na Facebooku.

Pod opublikowanym postem niemal od razu pojawiły się liczne komentarze. Fani wprost rozpływali się nad mamą znanego aktora. Dołączyli się do urodzinowych życzeń. Oprócz tego byli zachwyceni jej formą i nie szczędzili miłych słów. Posypały się same komplementy. 

Życzę twojej mamie, drogi Arturze, co najmniej 100 lat w zdrowiu!
90 lat? Mamusia wygląda świetnie!
Najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin oraz dalszych lat w zdrowiu i radości.
Całusy urodzinowe dla mamy. Cudowna i uśmiechnięta. Jeszcze długo, długo w zdrowiu i radości.
Wszystkiego najlepszego dla mamy - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.