Cichopek i Kurzajewski szaleją w śniegu. Aktorka z dumą prezentowała okazały pierścionek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili rodzinnie sobotnie popołudnie. Korzystając z zimowej aury, wraz z córką aktorki wybrali się na spacer. Dobry humor ich nie opuszczał. Prezenterka przy okazji wyeksponowała pierścionek na dłoni.

Miłość kwitnie u Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Mimo że prezenter i jego ukochana razem pracują, to starają się spędzać w swoim towarzystwie każdą wolną chwilę. Na InstaStories aktorki pojawiła się obszerna relacja z weekendowego spaceru. Zakochani zabrali ze sobą córkę Katarzyny z małżeństwa z Marcinem Hakielem. Cichopek chętnie dokumentowała rodzinne ujęcia, a w oczy rzuca się okazały pierścionek na palcu, z którym ja jakiś czas się rozstała

Magdalena BoczarskaBoczarska i Banasiuk na wakacjach z synem. Takie ujęcia to u nich rzadkość

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek opublikowała wyjątkowe nagranie z córką

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski urządzili bitwę na śnieżki

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek postanowili aktywnie spędzić czas. Nie straszny był im panujący na zewnątrz chłód. Wskoczyli w ciepłe kurtki, czapki i szaliki i wybrali się na spacer. Tego dnia towarzyszyła im pociecha aktorki oraz pies prezentera o imieniu Bono. Z opublikowanej na Instagramie relacji mogliśmy dowiedzieć się, że czas upłynął im w miłej atmosferze. Urządzili bitwę na śnieżki oraz bawili się z psem. Przy okazji wygłupów z ukochanym Katarzyna Cichopek zaprezentowała okazały pierścionek. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony. 

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Instagram/@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Instagram/@katarzynacichopek

Plotki o tym, że aktorka przyjęła oświadczyny, pojawiły się w listopadzie 2022 roku. Gdy Cichopek i Kurzajewski zjawili się na gali 70-lecia TVP, uwaga wszystkich skupiła się na biżuterii, jaką tego wieczoru aktorka miała na sobie. Jednym z elementów był piękny pierścionek. Wówczas jednak sama zainteresowana nie chciała zdradzić, czy dostała go od ukochanego. TUTAJ możecie przeczytać więcej na ten temat. Od tego czasu aktorka nie rozstaje się z tą ozdobą. Wyjątkiem była niedawna podróż po Bliskim Wschodzie. Biżuteria wykonana jest prawdopodobnie z białego złota i zwieńczona sporych rozmiarów kamieniem. Ponieważ właścicielka nosi go na serdecznym palcu prawej dłoni, tym bardziej podsyca plotki o zaręczynach.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już po zaręczynach?Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się? Pierścionek już jest

Więcej o: