Niepokojący szczegół na nowych zdjęciach Katarzyny Cichopek. Pozbyła się ważnej rzeczy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nadal podróżują pd Bliskim Wschodzie. Zakochani chętnie dzielą się fotografiami z malowniczej Jordanii. Na zdjęciach aktorki brakuje jednak istotnego szczegółu.

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego trwa od jakiegoś czasu. Zakochani długo trzymali uczucie w tajemnicy. Kiedy prawda o ich relacji wyszła na jaw, przestali się ukrywać. Coraz częściej też zaczęły się pojawiać plotki o rzekomych zaręczynach pary. Na ostatnich zdjęciach aktorki można jednak zauważyć niepokojący szczegół. Gwiazda "M jak miłość" nie nosi już pierścionka, z którym nie rozstawała się przez dłuższy czas.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Cleo Cleo ma stylowe gniazdko. Uwagę zwraca kominek. Używa go w nietypowy sposób

Z palca Katarzyny Cichopek zniknął pierścionek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odpoczywają właśnie w Jordanii, gdzie wybrali się, aby świętować 50. urodziny prezentera. Para chętnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami z wyprawy na Bliski Wschód. Zakochani wyjątkowo upodobali sobie tę część świata. W październiku uczcili "czterdziestkę" aktorki wycieczką do Izraela.

Jordania to kolejne spełnione marzenie na naszej podróżniczej liście. W ciągu kilku godzin zachwyciła nas różnorodnością, od plaż nad Morzem Czerwonym, po pustynię Wadi Rum, a to dopiero początek naszej jordańskiej przygody. Przed nami kolejne dni w tej magicznej krainie - napisała na Instagramie aktorka.
 

Na zdjęciach uśmiechniętych zakochanych brakuje jednak istotnego szczegółu. Na serdecznym palcu aktorki próżno szukać pokaźnych rozmiarów pierścionka. Możliwe jednak, że gwiazda "M jak miłość" zdjęła ozdobę na czas wyjazdu. Zabieranie cennej biżuterii na zagraniczne wyprawy zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem.

Iza 'Ślub od pierwszego wejrzenia' "ŚOPW". Iza jest zakochana? Pochwaliła się romantyczną kolacją we dwoje

Myślicie, że po powrocie do Polski Katarzyna Cichopek ponownie założy pierścionek?

Więcej o: