Katarzyna Cichopek zaręczyła się z Maciejem Kurzajewskim?! Na jej palcu pojawił się pierścionek. Ale kamień

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na jubileuszowej gali 70-lecia TVP zadebiutowali jako para. Uwagę przyciągnął okazały pierścionek, który znalazł się na palcu prezenterki.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu potwierdzili krążące od kilku miesięcy plotki o tym, że są parą. Ujawnili swój związek po tym, gdy Paulina Smaszcz pod zdjęciami prezenterki z Izraela zdradziła, że jest tam ona razem z jej byłym mężem. 13 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji 70-lecia TVP. Nie zabrakło prowadzących "Pytania na śniadanie", którzy zadebiutowali jako para i nie szczędzili sobie czułych spojrzeń oraz gestów. Nie sposób było również nie spojrzeć na okazały pierścionek na palcu Katarzyny Cichopek.

Paulina Smaszcz Paulina Smaszcz pracowała z Maciejem Kurzajewskim w TVP. Tak wtedy wyglądała

Zobacz wideo Ida Nowakowska komentuje związek Cichopek i Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się? Na gali TVP gwiazda zaprezentowała duży pierścionek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chętnie pozowali do zdjęć, a prezenterka zachwycała w bajkowej sukni. Udzielili również pierwszego wspólnego wywiadu, w którym wymijająco odpowiedzieli na zarzuty, które w ostatnich dniach wypływały z ust Pauliny Smaszcz.

Skupiamy się na sobie, na naszych bliskich, na naszych dzieciach i chcielibyśmy, żeby wszyscy byli równie szczęśliwi, jak my - powiedzieli w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Uwagę przyciągała nie tylko piękna kreacja Katarzyny Cichopek, ale również błyskotka na jej palcu, która wyglądała, jak pierścionek zaręczynowy. Czy para w najbliższym czasie przekaże nam kolejne radosne wiadomości? Wiele na to wskazuje...

Katarzyna Cichopek z tajemniczym pierścionkiem na jubileuszowej gali TVPKatarzyna Cichopek z tajemniczym pierścionkiem na jubileuszowej gali TVP KAPiF.pl / KAPIF.pl

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie razem. Brylowali na gali TVP

Warto zauważyć, że podczas niedzielnego wydania "Pytania na śniadanie", w którym świętowano 70-lecie TVP, nie było widać pierścionka na jej palcu. Co o tym myślicie?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzili jubileuszowe wydanie 'Pytania na śniadanie'Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzili jubileuszowe wydanie 'Pytania na śniadanie' KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej o: