Smaszcz docina Kurzajewskiemu pod postem Cichopek. "Zapytaj, co zorganizował dla matki swoich dzieci". Wpis zniknął

Była żona Macieja Kurzajewskiego zdecydowała się przerwać milczenie. Paulina Smaszcz idzie na noże i pod postem Katarzyny Cichopek zamieściła dwa wiele mówiące komentarze na temat prywatnej relacji prowadzących "Pytanie na śniadanie".

O tym, że Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy coś więcej niż praca, spekuluje się od momentu, gdy aktorka ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" nie komentują jednak pojawiających się od miesięcy pogłosek i nie potwierdzili, że się spotykają. Wygląda na to, że zdecydowała się wyręczyć ich w tym była żona Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz w gorzkich słowach ujawniła, że dziennikarz zabrał Cichopek do Izraela z okazji jej urodzin.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o aferze podsłuchowej

Komentarze Pauliny Smaszcz zniknęły z profilu Katarzyny Cichopek. Nie wiadomo, kto je usunął

Urodziny Katarzyny Cichopek przypadają 7 października, a w tym roku aktorka kończy okrągłe 40 lat. Na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" pojawiły się jej zdjęcia z Jerozolimy, a Cichopek przyznała, że to właśnie w Ziemi Świętej chciała świętować tę ważną rocznicę. Na fotografiach pozuje w pojedynkę, jednak zdaniem Pauliny Smaszcz, Cichopek towarzyszy jej były mąż.

Kasiu, sto lat! Cieszę się, że Maciej Kurzajewski zabrał cię do Izraela, który zna doskonale, i spędzacie wspaniale twoje 40. urodziny! - napisała.

Dalej było ostrzej. Smaszcz pod postem dodała drugi komentarz, w którym wyrzuciła Kurzajewskiemu, że na jej 40. urodziny nie zaplanował nic. Nazwała też byłego partnera kłamcą.

Kasiu, zapytaj Macieja Kurzajewskiego, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci, na moje 40. urodziny? Nic. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo kłamcy tak szybko się nie zmieniają - dodała.

Paulina Smaszcz zarzuciła też Maciejowi Kurzajewskiemu, że fakt, iż jest z Cichopek w Izraelu, ukrył przed dziećmi.

Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale! - zakończyła Smaszcz.

komentarze Pauliny Smaszczkomentarze Pauliny Smaszcz instagram.com/@katarzynacichopek

Wpisy byłej żony Macieja Kurzajewskiego błyskawiczne zniknęły spod posta na profilu społecznościowym Cichopek. Nie wiadomo jednak, czy to sama Paulina Smaszcz się zreflektowała, czy też usunęła ja prowadząca "Pytanie na śniadanie".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.