Meghan Markle i książę Harry widziani razem pierwszy raz od tygodni. Unikali kontaktu? Są zdjęcia

Meghan Markle i książę Harry od długiego czasu unikali wspólnych publicznych wyjść. Zauważono ich jednak wśród gości zaproszonych na urodziny Portii De Rossi, żony Ellen DeGeneres. Zawsze nierozłączni, tym razem stanęli daleko od siebie.

Meghan Markle i książę Harry ostatni raz widziani byli razem na początku grudnia zeszłego roku. Od tego czasu sporo się wydarzyło. Netflix pokazał dokument o ich życiu, światło dzienne ujrzała autobiografia księcia, intensywnie promowana przez niego w mediach. Meghan jednak zapadła się pod ziemię - nie zabierała głosu ani nie pojawiała się na publicznych wyjściach. Ten stan nie mógł trwać w nieskończoność.

Zobacz wideo "Harry i Meghan" - dokument o życiu wśród członków rodziny królewskiej. "Znajdowali sposób, by mnie zniszczyć"

Meghan Markle i książę Harry widziani razem pierwszy raz od tygodni

Meghan Markle i książę Harry byli urodzinowymi gośćmi Ellen DeGeneres i Portii De Rossi. Panie wyprawiły imprezę dla nielicznej grupki najbliższych znajomych. Coś, co miało być przyjęciem urodzinowym, przerodziło się w odnowienie zaślubin przed zgromadzonymi gośćmi. Na nagraniach z tego wzruszającego momentu widać nie tylko Kris Jenner, Jennifer Aniston i Courtney Cox. W tłumie widać wyraźnie również księcia Harry'ego, a także - nieco mniej wyraźnie - Meghan Markle.

Uwagę zwraca odległość, jaka ich idzieli - Harry i Meghan stanęli stosunkowo daleko od siebie, co do tej pory raczej się nie zdarzało. Para uważana jest za nierozłączną, otwarcie okazującą sobie uczucie i wsparcie.

 

Książę Harry w ostatnich dwóch miesiącach widywany był często w serii wywiadów telewizyjnych, w których zdradzał kolejne szczegóły cierpień, jakich doznawał, kiedy żył w rodzinie królewskiej. W czasie dotychczasowych wywiadów zawsze towarzyszyła mu Meghan Markle, jednak od grudnia Harry występował jako solista. Jeśli starał się w ten sposób skupić uwagę na sobie, to średnio mu wyszło, bowiem wszyscy nieobecność Meghan zauważyli błyskawicznie i zamiast analizować kolejne informacje o odmrożonym penisie księcia, czy o jego relacjach z ojcem, pytano, gdzie jest księżna.

Książę Harry i Meghan MarkleMeghan Markle odsunęła się od 'Spare". Czy książę Harry zareaguje?

Więcej o: