Kopczyński po rozstaniu dodał nowe zdjęcie. To nie jego nowa partnerka. Fani żartują. "Ile ty tych kobiet masz?"

Jacek Kopczyński rozstał się z Patrycją Markowską. Artystka nie odniosła się do tej informacji, ale potwierdziła ją nowa partnerka aktora Klaudia Kardas. Kopczyński opublikował zdjęcie na Instagramie, ale nie towarzyszy mu wcale nowa ukochana.

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska zakończyli 15-letni związek. Artystka jest już singielką i jak zapowiedziała w rozmowie z "Dzień dobry TVN", teraz skupia się na odpoczynku, a niebawem planuje serię akustycznych koncertów z ojcem Grzegorzem Markowskim. Kopczyński zaczął za to nowy związek. Spotyka się z pisarką Klaudią Kardas. Jak donosi "Na Żywo", para miała poznać się przez wspólnych znajomych. Zadebiutowali już razem na premierze spektaklu "Koszerne raz" w warszawskim Teatrze Kwadrat w grudniu zeszłego roku. Pisarka w rozmowie z Plejadą potwierdziła relację. Aktor na Instagramie opublikował zdjęcie, jednak to nie nowa partnerka mu towarzyszy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Liszowska z milionerem rozwiodła się w tajemnicy. Bohosiewicz wygadała, że urlop spędza z byłym mężem. Rozstali się po cichu

Zobacz wideo Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Kopczyński zareagował na doniesienia o rozstaniu. "Ile ty tych kobiet masz?" 

Jacek Kopczyński jak do tej pory nie zdecydował się na publiczny komentarz na temat rozstania z Patrycją Markowską. Opublikował za to kadr na Instagramie z planu "M jak miłość". U jego boku można dostrzec blond piękność, nie jest to jednak jego nowa ukochana. 

A w piątkowy wieczór… takie szykujemy niespodzianki - napisał aktor.

Były partner Patrycji Markowskiej do fotografii dodał kilka hasztagów: #aktorskieżycie, #serial, #praca, #fun. 

 

W komentarzach fani śmieją się, że Kopczyński obraca się ostatnio w kobiecym towarzystwie:

Ile ty tych kobiet masz?!
Co za babiarz!
Tylko pozazdrościć...

Oczywiście kobieta obok Jacka Kopczyńskiego to - i owszem - jego partnerka, ale z teatru. Na zdjęciu widzimy aktorkę Hannę Turnau. Obserwatorzy aktora odnoszą się zaś również do tego, że na Instagramie chętnie i dość często publikuje kolejne fotki ze swoimi partnerkami zawodowymi - w tym takie z łóżka. Właśnie takie z Eweliną Kudeń z planu "M jak miłość" pokazał zaledwie tydzień temu.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.