Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rozstali się. On ma nową partnerkę, a ona? Wymowne

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński wiodą już osobne życia. Aktor układa je sobie z nową partnerką. A co robi wokalistka?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński byli ze sobą od lat. Jednak w ostatnich miesiącach częściej mówiono o kryzysie w ich związku, choć obie strony zachowywały taktowne milczenie i nie komentowały problemów prywatnych. Jesienią jednak jasne stało się, że związek dobiegł końca - Jacek Kopczyński w grudniu pojawił się na premierze spektaklu w warszawskim Teatrze Kwadrat nie z Markowską, a z nową partnerką, Klaudią Kardas.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o synu i kryzysie w małżeństwie

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński się rozstali. On ma nową partnerkę, a ona?

W najbliższym czasie Patrycja Markowska ma zgoła inne plany osobiste niż jej były partner. Wokalistka najpierw zamierza odpocząć po tym trudnym czasie na zasłużonych wakacjach. Następnie skupi się na pracy - planuje serię akustycznych koncertów z ojcem, Grzegorzem Markowskim. O tym, jak będą wyglądały jej najbliższe tygodnie, opowiedziała w "Dzień dobry TVN":

Jadę do Tajlandii odpocząć, naładować akumulatory, żeby wrócić na te koncerty w pełnej krasie po prostu - zapowiedziała w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, strategicznie nie poruszając w ogóle tematu byłego partnera.

Związek Kopczyńskiego i Markowskiej trwał 15 lat, ale jego początki były burzliwe. On wciąż był żonaty, kiedy ją poznał:

To był dla mnie dramat. Nie potrafiłam zaakceptować tego, że jest żonatym facetem, nawet jeśli nie mieszkał już z żoną. Nie dałam mu nawet numeru telefonu do siebie. Postawiłam sprawę jasno: nie będzie żadnych spotkań - opowiadała Markowska w jednym z wywiadów w "Gali".

Uczucie, które ich połączyło, było silniejsze niż dotychczasowe więzy. Z biegiem lat para doczekała się syna. Nie wzięli ślubu, choć doszło do zaręczyn, kiedy Markowska zaszła w ciążę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.