Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński nie mieszkają już razem. Łączy ich już tylko syn

W mediach wciąż pojawiają się nowe doniesienia na temat kryzysu w związku Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego. Para nie mieszka już razem, jednak dzieli się opieką nad 14-letnim synem.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński byli parą ponad 15 lat. Poznali się, gdy aktor był jeszcze żonaty, jednak zaczęli się spotykać dopiero po jego rozwodzie. Od kilku miesięcy pojawiają się doniesienia o problemach w ich związku, których sami zainteresowani konsekwentnie nie komentują. Jak donosiły media, aktor po wakacjach miał wyprowadzić się z domu. Teraz "Życie na gorąco" ujawnia, że chociaż mieszkają oddzielnie, nie przekreślili jeszcze swojej relacji. Tabloid opisał także, jak obecnie wyglądają relacje 14-letniego syna pary z rodzicami.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o kryzysie w związku

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński nie mieszkają razem. Łączy ich syn

Jak informowała wcześniej Plejada, Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński spędzili wspólnie wakacje nad Bałtykiem, jednak już na wyjeździe ich kontakt był ograniczony. Po urlopie aktor opublikował zdjęcie z synem Filipem i nie wspomniał o partnerce. Tuż po wakacjach wyprowadził się z domu na warszawskim Wilanowie i rzucił się w wir pracy.

 

Informator "Życia na gorąco" twierdzi, że jak na razie łączy ich tylko syn, jednak nie przekreślili jeszcze do końca swojej relacji. 14-latek dobrze dogaduje się z rodzicami, interesuje się światem filmu i chce iść w ślady ojca.

Podobnie jak rodzice jest wrażliwy. Chodzi do liceum filmowego. W przyszłości chciałby związać się z kinematografią. Lubił rozmowy z rodzicami, którzy mają podobne spojrzenie na świat i doskonale rozumieli jego wątpliwości i pytania z tym związane. Ostatnie wakacje spędził częściowo z ojcem i częściowo z mamą - dowiadujemy się.

Myślicie, że to już definitywny koniec ich związku?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.