Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przechodzą kryzys. Znajomy zdradza szczegóły

Małżeństwo Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego przechodzi kolejny kryzys. Para wybrała się na wakacje, ale unikała wspólnych zdjęć. Wcześniej swoje problemy rozwiązywali także za pomocą terapii.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński są parą od 15 lat. Doczekali się syna Filipa, który w tym roku skończył 14 lat. W mediach wielokrotnie pojawiały się wiadomości o kryzysie w ich związku, ale jak dotąd udawało im się wspólnie pokonywać przeszkody. Także z pomocą terapii. Nie wiadomo, jak będzie tym razem. Tygodnik "Twoje Imperium" donosi o kolejnych problemach pary. 

Zobacz wideo Patrycja Markowska o kryzysowym momencie w "Ameryka Express": "Byłam kompletnie rozwalona"

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński mierzą się z kryzysem w związku. Nie wstawili wspólnych zdjęć z urlopu

Ostatnio para wybrała się na wakacje na Hel. Wolny czas relacjonowali na Instagramie. Fani nie doczekali się jednak ich wspólnych zdjęć. Pojawiały się fotografie, ale w towarzystwie psa, bądź też syna Filipa. Towarzyszył im także syn Jacka z pierwszego małżeństwa, Maksymilian. 

 

Można było odnieść wrażenie, że małżonkowie spędzają urlop oddzielnie. 

Unikali pozowania razem. Uwiecznili wyłącznie miłość do synów i do psa o imieniu Iskierka - nie do siebie... On właśnie dzieciom podziękował za cudowny czas, o partnerce nie wspominając ani słowem - zupełnie jakby jej tam obok nie było - czytamy w "Twoim Imperium".
 

Osoba z bliskiego otoczenia pary potwierdziła smutne, medialne domysły. 

Patrycja i Jacek oddalili się od siebie. Nad Bałtykiem sprawiali wrażenie, jakby byli tam nie razem, lecz osobno - powiedziała osoba z otoczenia pary.

Dodajmy, że w przeszłości małżonkowie mierzyli już się z kryzysem. Z problemami radzili sobie także za pomocą terapii. 

Jak się robi przegląd samochodu raz na rok, to dlaczego nie zrobić przeglądu duszy, związku, relacji? Każdemu polecam - mówiła Patrycja Markowska w wywiadzie dla "Gali".

Skontaktowaliśmy się z Patrycją Markowską w tej sprawie, ale piosenkarka nie odniosła się do doniesień "Twojego Imperium" i nie skomentowała informacji o kryzysie w związku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.