Liszowska z milionerem rozwiodła się w tajemnicy. Bohosiewicz wygadała, że urlop spędza z byłym mężem. Rozstali się po cichu

Niektóre gwiazdy umieją zadbać o swoją prywatność do tego stopnia, że o ich rozwodach dowiadujemy się nawet kilkanaście miesięcy później. Tak było w przypadku Piotra Cugowskiego, ale nie tylko. Sonia Bohosiewicz nagle oznajmiła, że jest na wyjeździe z już byłym mężem.

Przywykliśmy do tego, że w show-biznesie zdarzają się przepychanki pomiędzy byłymi małżonkami czy partnerami. Czasem to media donoszą o pikantnych szczegółach rozstań. Są jednak gwiazdy, które potrafią zachować szczegóły rozpadu związku w tajemnicy. 

Zobacz wideo "Power Couple". Kasprzyk przestraszyła Chabiora

Piotr Cugowski

Piotr Cugowski w 2008 roku wziął ślub z Elizą Tokarczyk, a trzy lata później doczekali się syna. Muzyk niedawno gościł w "Pytaniu na śniadanie", gdzie niespodziewanie powiedział, że na planie "The Voice Senior" wspiera go mama i narzeczona. Wszystko potwierdził ojciec artysty, Krzysztof Cugowski.

Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu. Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można - powiedział w rozmowie z "Faktem".

żona Eliza Tokarska, Piotr Cugowskiżona Eliza Tokarska, Piotr Cugowski Kapif

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz niedawno potwierdziła, że rozwiodła się z mężem Pawłem Majewskim po 14 latach małżeństwa. Wcześniej były to tylko spekulacje. Można było zauważyć w mediach społecznościowych, że sama wybrała się w podróż do Korei, mąż nie towarzyszył jej także podczas jednej z imprez rodzinnych. Aktorka jednak praktycznie nigdy go nie pokazywała. W końcu "Dobry Tydzień" pod koniec grudnia 2022 roku podał informację o rozwodzie Soni Bohosiewicz, powołując się na pracownika Sądu Okręgowego w Warszawie. Ich małżeństwo miało zakończyć się w czerwcu 2022 roku.

Niedawno aktorka podzieliła się zdjęciami z wycieczki na narty. Pojechała tam z dziećmi i byłym mężem, czym sama podzieliła się na Instagramie.

Był też tata chłopaków, Paweł. Czyli cała czteroosobowa rodzina (...) To, że nasza miłość się skończyła, nie zmienia tego, że jesteśmy rodzicami Teo i Leo i że ich kochamy, i że pomimo rozwodu jesteśmy nadal rodziną. Trochę inaczej, ale nadal razem.

Sonia BohosiewiczSonia Bohosiewicz Fot. Instagram/soniabohosiewicz

Ania Rusowicz

Ania Rusowicz wciąż nie potwierdziła plotek o rozwodzie z mężem, jednak według doniesień jednego z tygodników, jej małżeństwo z Hubertem Gasiulem, z którym ma syna, przeszło do historii. "Dobry Tydzień" poinformował, że rozwiedli się w sierpniu 2022 roku. Serwis Plejada skontaktował się z menedżerką piosenkarki, jednak ta też nabrała wody w usta.

Nie będziemy udzielać żadnego komentarza w tej sprawie. Jeśli będzie jakiś stosowny moment, powiemy o tym sami. Póki co, plotki chodzą w sieci, portale sobie piszą, więc cóż możemy powiedzieć... Po prostu nie będziemy komentować - powiedziała.

Huber Gasiul, Anna RusowiczHuber Gasiul, Anna Rusowicz KAPiF.pl

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska w 2010 roku wzięła ślub ze szwedzkim biznesmenem i milionerem Olą Serneke. Kiedy w 2019 roku media poinformowały o ich rozstaniu, postanowiła zabrać głos i owszem, potwierdziła, że rozwiedli się, ale rok wcześniej.

Oto naga prawda: już blisko rok jestem po rozwodzie (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu. Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki - pisała na Instagramie.

W jednym z wywiadów Serneke ujawnił powód rozstania z żoną.

Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajęła mi wiele czasu. Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich - powiedział w audycji w "Summer in P1".

Ślub Joanny Liszowskiej i Ola SernekeŚlub Joanny Liszowskiej i Ola Serneke Agencja Wyborcza.pl

Anja Rubik

Anja Rubik przez kilka lat była żoną modela Sashy Knezevica. W 2015 roku ogłosili, że są w separacji, ale skłaniali się raczej ku temu, żeby do siebie wrócić. Dwa lata później "Fakt" podał, że ich małżeństwo przeszło do historii. Menedżerka modelki w rozmowie z Plotkiem ujawniła, że dopiero czekają na rozwód i pozostają w dobrych relacjach. O trudnym rozstaniu Rubik opowiedziała w rozmowie z "Vivą!" w 2019 roku.

Rozstanie z Saszą było dla mnie ogromnie trudne. Bo kiedy żyliśmy razem, to ja bardzo dużo pracowałam, ale zawsze wracałam tam, gdzie on był. Stworzyliśmy nasz dom. A potem, nagle, znalazłam się w sytuacji, że właściwie mogę zrobić wszystko. To jest oczywiście fantastyczne, ale z drugiej strony w tamtym momencie było też smutne: no tak, nikt mnie nie potrzebuje, nigdzie nie muszę być, nikt na mnie nie czeka - mówiła.

Anja Rubik z byłym mężemAnja Rubik z byłym mężem KAPIF.pl

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk była żoną inżyniera budowlanego Jerzego Bernatowicza przez 36 lat. O ich rozwodzie media dowiedziały się dopiero w 2020 roku, mimo że małżeństwo zakończyło się rok wcześniej. O rozstaniu pary poinformował "Super Express".

Sprawa zakończyła się wyrokiem rozwodowym z dnia 25 września 2019 roku bez orzekania o winie. Wyrok jest prawomocny. Sprawa była z powództwa Ewy Kasprzyk – powiedział w rozmowie z tabloidem Tomasz Adamski, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Jerzy Bernatowicz, Ewa KasprzykJerzy Bernatowicz, Ewa Kasprzyk KAPiF.pl

Aktorka po rozwodzie związała się z dziesięć lat młodszym Michałem Kozerskim, z którym wzięła udział w programie TVN "Power Couple".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.