Piotr Cugowski się rozwiódł? Już miał przedstawić kolegom nową narzeczoną. Wiadomo, kim jest. "Kobieta z klasą"

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Cugowski układa sobie życie u boku nowej kobiety. Ukochana towarzyszyła mu w pracy i już poznała ekipę "The Voice Senior".

Piotr Cugowski w 2008 roku wziął ślub z wieloletnią partnerką Elizą Tokarczyk. Już w 2011 roku para powitała na świecie pierwszego syna, który miał nawet okazję wystąpić w teledysku ojca. O żonie Cugowskiego nie wiadomo jednak zbyt wiele. Wcześniej pracowała dla Polsatu jako autorka reportaży dla "Interwencji", ale w przeciwieństwie do muzyka stroni od mediów społecznościowych. Od wielu lat nie pojawiała się z mężem na ściankach. Wszystko wskazuje na to, że ich relacja dobiegła końca. 

Zobacz wideo Dlaczego Chris Cugowski nie występuje z braćmi w zespole Bracia?

Piotr Cugowski ma nową narzeczoną 

Już w listopadzie Piotr Cugowski zdradził, że układa sobie życie u boku nowej kobiety. W "Pytaniu na śniadanie" napomknął, że podczas nagrywania nowej edycji "The Voice Senior" z widowni wspierały go matka oraz... narzeczona. Opowiadał o niej w samych superlatywach i wyznał, że jego wybranka jest lekarką. Teraz informator Pudelka podaje, że już kilka miesięcy wcześniej przedstawił ją ekipie talent show. 

Faktycznie, pojawiła się na planie "The Voice". Piotr oficjalnie przedstawił ją ekipie jako swoją narzeczoną. Piękna, kulturalna kobieta z klasą - zdradza Pudelkowi osoba z produkcji.

Według doniesień serwisu nowa miłość Piotra Cugowskiego ma znać już jego (najprawdopodobniej) byłą żonę. Miały się spotkać podczas muzycznego spektaklu charytatywnego w Lublinie. Oprócz tego muzyk już zaangażował narzeczoną w pracę i wspólnie zapozowali do kalendarza "Artyści zwierzakom". 

Skontaktowaliśmy się z Piotrem Cugowskim, aby mógł skomentować plotki o domniemanym rozwodzie. Do momentu publikacji artykułu nie odpowiedział. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.