Piotr Cugowski po raz pierwszy pokazał syna. Wystąpili wspólnie w teledysku. Fani: Cały dziadek!

Piotr Cugowski zaprezentował teledysk do utworu ''Takich jak my nie znał świat''. Muzyk pojawia się w nim razem ze swoim synem, Piotrem Cugowskim Juniorem.

Piotr Cugowski zwykle pilnie strzeże swojej prywatności i rzadko porusza tematy związane z rodziną. Tym razem muzyk zrobił wyjątek. Niedawno opublikował bowiem teledysk do akustycznej wersji utworu ''Takich jak my nie znał świat''. Pojawił się w nim razem ze swoim synem, Piotrem Cugowskim Juniorem.

Piotr Cugowski wystąpił w teledysku z synem

Piotr Cugowski w wywiadach podkreślał, że ta piosenka ma dla niego szczególne znaczenie. Utwór to przejmująca spowiedź, w której ojciec przeprasza syna, że nie spędza z nim wystarczająco dużo czasu. Ma to związek z działalnością artystyczną muzyka, który większość czasu jest w trasie koncertowej. 

Ta piosenka jest o relacjach z moim synem. On ma osiem i pół roku i bardziej niż muzyka interesuje go piłka nożna, jest świetnym piłkarzem. Kiedy mu ten utwór pierwszy raz puściłem, powiedział: "Fajnie, ale może napisz piosenkę, jak dobrze gram w piłę?". Trochę się podłamałem [śmiech]. Ja tutaj z emocjami na wierzchu, a ten mi o kopaniu. Ale to utwór naprawdę mi bliski.
 

Utwór ''Takich jak my nie znał świat'' pochodzi z debiutanckiego albumu Piotra Cugowskiego "40", wydanego w 2019 roku, w czterdzieste urodziny piosenkarza. Piotr Cugowski zaprezentował akustyczną wersję piosenki. Teledysk składa się z licznych fotografii. Na jednej z nich widzimy Piotra w towarzystwie niemal dziewięcioletniego syna. 

Ogromnie miło mi móc podzielić się z Wami produkcją, która powstała w domowych zaciszach kwarantanny. Lyric Video „Takich jak my nie znał świat” możecie już obejrzeć na YouTube - napisał Piotr Cugowski na swoim Instagramie.

Fani komentują

Pod instagramowym wpisem Cugowskiego szybko znalazło się mnóstwo komentarzy. Internauci zastanawiali się, do kogo podobny jest Piotr Cugowski Junior.

Jesteście jak dwie krople wody. 
Synek tatusia - pisali. 

Inni jednak uważali, ze chłopczyk urodę odziedziczył po Krzysztofie Cugowskim.

Cały dziadek! -  czytamy w komentarzach. 

Piotr Cugowski jest związany z dziennikarką Elizą Tokarczyk. Pobrali się w 25 października 2008 roku w Archikatedrze Lubelskiej. W 2011 roku na świat przyszedł ich syn, Piotr.

 
Więcej o: