Wiktoria Gąsiewska świętuje urodziny siostry. Pokazała wspólne zdjęcia. "Jak bliźniaczki"

Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcia z siostrą Nicole. Wszystko za sprawą 17. urodzin nastolatki. W sieci pojawiły się nie tylko kadry z prywatnej galerii, ale również nagranie z karaoke.

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Wcześniej skradła serca widzów rolą Agaty w serialu "Rodzinka.pl", natomiast aktualnie widzowie mogą podziwiać ją w "Barwach Szczęścia", gdzie wciela się w postać Oliwki. 24-latka ma trójkę rodzeństwa. Młodsza siostra aktorki niedawno obchodziła urodziny. Z tej okazji gwiazda pokazała ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Jak Wiktora Gąsiewska dba o włosy? Są "oporne"

Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę. Fani twierdzą, że Nicole jest do niej bardzo podobna

26 stycznia to ważna data w rodzinie Gąsiewskich. Tego dnia 17 lat temu na świat przyszła Nicole, z którą Wiktoria ma świetne relacje. Dziewczyny są nie tylko siostrami, ale również najlepszymi przyjaciółkami. Aktorka zawsze stara się uczcić ten wyjątkowy moment w roku. Tym razem opublikowała na Instagramie prywatne zdjęcia z nastolatką oraz życzenia. W opisie zwróciła się bezpośrednio do solenizantki:

Co? Moja malutka siostrzyczka kończy 17 lat! Wszystkiego najlepszego. Kocham cię - napisała Wiktoria Gąsiewska na Instagramie.
 

W instagramowej galerii pojawiło się mnóstwo prywatnych zdjęć, na których Wiktoria i Nicole pozują razem. Na końcu znalazł się również krótki filmik, gdzie dziewczyny wspólnie śpiewają. Widać, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Pod uroczym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani aktorki dołączyli się do życzeń i zwrócili uwagę na podobieństwo między siostrami. Nie szczędzili komplementów:

Jesteście mega podobne. Przepięknie wyglądacie.
Siostrze dałbym z dwa lata więcej. Ładna jak Wiktoria.
Jak bliźniaczki. Super fotki. Wszystkiego najlepszego - czytamy na Instagramie.
 

Nicole ma jeszcze sporo czasu, żeby sprecyzować plany na przyszłość. Być może również zdecyduje się na aktorstwo. Jesteście ciekawi, czy pójdzie w ślady siostry i kiedyś zobaczymy ją w filmie lub serialu?

Więcej zdjęć Wiktorii Gąsiewskiej i jej siostry znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.