"M jak miłość". Natalia Rybicka zdradza kulisy ślubu. Było nietypowo: Nasz ulubiony film to "Ojciec chrzestny"

Natalia Rybicka i Michał Sobociński są już po ślubie. Uroczysta ceremonia odbyła się jakiś czas temu, ale aktorka w rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl wróciła wspomnieniami do pięknych chwil i opowiedziała, jak się czuła w tym dniu.

Natalia Rybicka jest aktorką znaną z wielu obyczajowych seriali m.in. "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Prywatnie jakiś czas temu wyszła za mąż za Michała Sobocińskiego, operatora filmowego. Para pobrała się na Sycylii w 2021 roku. W czerwcu ubiegłego roku małżeństwo powitało na świecie pierwsze wspólne dziecko, córkę Helenę. Natalia Rybicka raczej stroni od blasku fleszy. W związku z tym o ślubie nie poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zrobił to Michał Sobociński w jednej z gazet. Jednak jakiś czas temu aktorka zdecydowała się powrócić do tamtych chwil i uchylić rąbka tajemnicy na temat ceremonii.

Zobacz wideo Julia Sobczyńska planuje ślub z dziewczyną? "Może uda się tutaj"

Natalia RybickaAktorka "M jak Miłość" wyszła za mąż. Teściową poznała już na planie serialu

Natalia Rybicka wraca wspomnieniami do dnia ślubu 

W rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl Natalia Rybicka opowiedziała o tym, że Michała Sobocińskiego poznała w Seattle w najmniej oczekiwanym momencie swojego życia. Później wyjawiła, że na co dzień mąż organizuje jej mnóstwo niespodzianek i cały czas nieustannie ją zaskakuje. Natomiast sam ślub był zaplanowany spontanicznie w krótkim czasie. Ceremonia odbyła się na słonecznej Sycylii. Na przyjęciu byli obecni jedynie najbliżsi pary. Jak się okazało, nie obyło się bez przeszkód. Wszystko za sprawą niespodziewanej ulewy.

Sycylia wyszła spontanicznie, żadne z nas tam wcześniej nie było. Nasz ulubiony film to "Ojciec Chrzestny" i tak nas pociągnęło w tamtą stronę. Warunki pogodowe trochę nam przeszkadzały, ale wspominam to jako wspaniały dzień, wśród rodziny i przyjaciół, który zapamiętam do końca swojego życia (...) Była rodzina i najbliżsi, jakieś 20 osób - wyznała.
 

Natalia RybickaGwiazda "Blondynki" urodziła! Partner aktorki wrzucił do sieci zdjęcia z porodówki

W dalszej części rozmowy wyszło na jaw, że Natalia Rybicka nie była typem romantyczki i nigdy nie marzyła o białej sukni i welonie. 

To było spełnienie moich marzeń. Choć nigdy nie marzyłam o białych sukniach, jednak taką miałam na ślubie - zdradziła.

Wszystko wskazuje na to, że Natalia Rybicka już na zawsze zapamięta ten wyjątkowy dzień. 

Więcej o: