Wojciech Mazolewski przez nią miał rozstać się z Sablewską. Pojawili się na imprezie. JEDNO zdjęcie mówi wiele

Wojciech Mazolewski i Natalia Rybicka spotkali się na premierze filmu "Ekscentrycy". Choć była okazja, unikali pozowania do wspólnych zdjęć.

Wojciech Mazolewski i Maja Sablewska rozstali się w ubiegłym roku, co było sporym zaskoczeniem. Jeszcze na wiosnę stylistka opowiadała o szczegółach zaręczyn , które odbyły się w Nowym Jorku. Dlaczego się rozstali, i to wkrótce po zaręczynach, nie wiadomo. Żadne z nich nie komentowało rozstania. Szybko jednak pojawiły się spekulacje, że powodem miał być romans muzyka z piękną Natalią Rybicką .

Jak było naprawdę, trudno powiedzieć, jednak faktem jest, że na premierze "Ekscentryków" Mazolewski i Rybicka pozowali oddzielnie. Zwłaszcza jedno zdjęcie jest bardzo wymowne. Muzyk i aktorka mijają się i wyglądają, jakby zupełnie się nie znali.

<< WOJCIECH MAZOLEWSKI I NATALIA RYBICKA >>

Maja miała spore wątpliwości co do lojalności Wojtka. Długo zastanawiała się czy wybaczyć mu niewierność, przecież ona sama nie wyobrażałaby sobie podobnego scenariusza ze swojej strony. Ostatecznie podjęła decyzję o zakończeniu związku, która nie była łatwa. Przecież niedawno się zaręczyli, planowali w przyszłym roku ślub - donosił w ubiegłym roku informator serwisu Jastrzabpost.pl.

Niedługo później pojawiły się informacje, że para jednak wróciła do siebie . Oto, co Maja Sablewska mówiła o zaręczynach:

Zobacz wideo

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.