"Na Wspólnej". Mama Ewy wyznała, że jest lesbijką. Była w szoku. "Słyszysz, jak to brzmi?"

W najnowszym odcinku "Na Wspólnej" mama Ewy Hoffer wyznała, że jest lesbijką. Irena przedstawiła swoję partnerkę i opowiedziała o wyjątkowej miłości.

"Na Wspólnej" jest niewątpliwie jednym z najbardziej lubianych polskich seriali obyczajowych. 27 stycznia 2003 roku wyemitowany został pierwszy odcinek, więc produkcja świętuje właśnie 20-lecie. Za sukces serialu odpowiadają w dużej mierze aktorzy, wśród których są Bożena Dykiel, Renata Dancewicz, Anna Korcz, Robert Kudelski czy Waldemar Obłoza. Bardzo długo występuje również Ewa Gawryluk, która wciela się w Ewę Hoffer. Ostatnio jej wątek należy do najważniejszych i najbardziej rozbudowanych.

Zobacz wideo "Na Wspólnej". Tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety

"Na Wspólnej". Lesbijski związek był szokiem dla Ewy

Przypomnijmy, że niedawno okazało się, iż mama serialowej Ewy jest lesbijką. W najnowszym odcinku Irena wyznała córce, co łączy ją z Felicją.

Ewuniu, jesteśmy z Felicją parą. Nie tylko. Jesteśmy jak małżeństwo jak ty i Arek.

Ewa była zszokowana i nie chciała dać wiary w słowa mamy. Irena stanowczo zapewniła jednak córkę o swojej miłości.

Dziecko, ja próbuję ci powiedzieć, że kocham Felicję, a ona kocha mnie.

Ewa porozmawiała później z Arkiem o związku mamy.

Moja mama jest lesbijką, słyszysz,  jak to brzmi? To jest jakiś absurd. Ona nigdy nie interesowała się kobietami, była szczęśliwa z moim tatą. Może się mylę, może cały czas miała jakieś drugie życie.

Arek ucieszył się jednak, że Irena jest zakochana.

Zakochała się. Znowu jest szczęśliwa. Co za różnica, że z kobietą.

W "Na Wspólnej" - jak w każdym telewizyjnym tasiemcu - nie brakuje wątków, które ocierają się o żenadę i politowanie. Tym razem jednak twórcy zrobili ważny krok w oswojeniu Polaków z osobami nieheteronormatywnymi. Miejmy nadzieję, że serial przyczyni się do zwiększenia tolerancji w naszym społeczeństwie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.