Katarzyna Tusk w kuchni woli tradycyjne rozwiązania. Jak w pałacu. Retro kuchenka jest warta fortunę

Katarzyna Tusk od lat prowadzi bloga oraz media społecznościowe. Chętnie dzieli się tam swoimi stylizacjami, a także kadrami z życia codziennego. Postanowił przeprowadzić w mieszkaniu remont. Niedawno przebudowa została zakończona, a blogerka pokazała nowe wnętrza.

Kasia Tusk przez kilka miesięcy remontowała mieszkanie w kamienicy. Wraz z powiększeniem rodziny, przyszedł czas na zmiany i nową aranżację przestrzeni. Jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych fani zastanawiali się, dlaczego ich ulubienica postanowiła przebudować tak piękną kuchnię. Influencerka odpowiadała wówczas, że powód jest prosty. Czteroosobowa rodzina potrzebuje więcej miejsca na przechowywanie, niż dwie osoby. Poprzednie wnętrza były urządzane tylko dla niej i jej partnera.

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała swoją biblioteczkę

Nowa kuchnia Kasi Tusk

Na InstaStories córka Donalda Tuska opublikowała relację ze świętowania jubileuszu marki MLE oraz bloga.

Ile to już lat? Czternaście?, zapytała.
 

Przy okazji obserwatorzy mogli przyjrzeć się odnowionym wnętrzom kuchni. Wciąż pozostała urządzona w duchu minimalistycznym. Tu nic się nie zmieniło. Jest klasycznie, a charakteru dodają retro dodatki.

W pomieszczeniu (jak i w całym mieszkaniu) dominuje biel. W tym kolorze są choćby płytki na podłodze, ściany, kuchenna zabudowa. Niektóre z dolnych szafek zostały dodatkowo ozdobione frezem. Marmurowe, także białe, blaty kuchenne są praktyczne, odporne na zarysowania i gustownie się prezentują. Doskonale współgrają z białymi meblami.

Całości dopełnia okap, także w stylu retro, oraz kuchenka. Ta została przeniesiona ze "starej" kuchni. To urządzenie luksusowej marki Lacanche, które pochodzi z kolekcji Cormatin Classic. Cena jest wygórowana. W brytyjskich sklepach internetowych trzeba za nią zapłacić (w przeliczeniu na złotówki) ponad 20 tysięcy złotych. Na aukcjach z rzeczami vintage możną ją upolować za 3-4 tysiące złotych.

Lata mijają, trendy we wnętrzach się zmieniają, a ja na przekór nadal wolę tradycyjne rozwiązania, napisała w jednej z relacji w ostatnim czasie Katarzyna Tusk.

Podoba się wam urządzona przez nią kuchnia?

Więcej zdjęć mieszkania Kasi Tusk znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.