Sylwia Bomba prezentuje efekty treningów. Zapewnia, że to nie Photoshop. Motywacyjne "przed i po"

Sylwia Bomba nie pozwala sobie na styczniowe lenistwo. Wzięła się ostro za treningi, a teraz chwali się efektami. Różnicę widać już gołym okiem.

Sylwia Bomba swego czasu zaistniała w polskim show-biznesie za sprawą programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Dzięki popularnemu formatowi trafiła później nawet do "Tańca z gwiazdami". W show Polsatu celebrytka opowiedziała o problemach z odżywianiem, z którymi przed laty się zmagała. Okazuje się, że Bomba po świętach postanowiła wziąć się za siebie i wrócić do treningów i zdrowego odżywiania. Efektem pochwaliła się na Instagramie. 

Sylwia BombaSylwia Bomba wybrała tapetę do łazienki w nowym domu. "Czy teraz nie jest idealnie?"

Zobacz wideo Jak często trenuje Sylwia Bomba? "Codziennie!"

Sylwia Bomba wróciła do treningów: Chwilami jest bardzo trudno

Sylwia Bomba przyznała, że minął miesiąc od regularnych treningów i widać już efekty starań. 

Zdjęcie motywacyjne. Ciało ludzkie ma niesamowitą moc. Można je kreować pracą nad sobą. Czy jest trudno? Tak, owszem. Chwilami bardzo trudno. Czy jest warto? Tak, owszem! Minął równo miesiąc odkąd wróciłam do treningów i swoich zdrowych nawyków. To banalne, ale jakie skuteczne! Wygląd to jedna rzecz, ale gdy zdrowiej się czuję, to zupełnie inaczej działam - napisała na Instagramie.
 

Celebrytka porównała zdjęcia z najnowszej sesji fotograficznej ze zdjęciem wykonanym podczas świąt Bożego Narodzenia. Różnicę widać gołym okiem. Sylwia Bomba ubiegła też złośliwych, którzy mogliby sugerować, że zmiany to efekt sprawnego Photoshopa.

Dla wszystkich "miłych", którzy napiszą, że zdjęcie to sam Photoshop, wrzucam także zdjęcia przed, prosto z aparatu - dodała Sylwia Bomba.

Sylwia BombaSylwia Bomba Fot. Instagram.com/sylwiabomba

Jak oceniacie metamorfozę Sylwii Bomby? Robi na was wrażenie?

Marek Jędraszewski, Sylwia BombaMsza na lotnisku? Sylwia Bomba była równie zdziwiona, co wy. "Postępowe"

Więcej o: