Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski się rozstali? Nowe doniesienia o ich relacji zaskakują

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski pobrali się 13 lat temu. Od jakiegoś czasu pojawiają się jednak informacje, że nie są już razem.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski poznali się w 2003 roku w warszawskim Teatrze Rozmaitości. Nie od razu się jednak związali, tym bardziej że aktor był w związku. Drogi Gąsiorowskiej i Żurawskiego zeszły się na planie serialu "Londyńczycy". W efekcie aktor rozstał się z poprzednią partnerką, z którą wychowywał wówczas ponadrocznego syna i związał z Gąsiorowska. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2010 roku. Doczekali się syna Klemensa i córki Jadwigi. Od jakiegoś czasu w kuluarach mówi się, że małżonkowie przechodzą kryzys. Teraz pojawiły się kolejne doniesienia o ich rozstaniu. 

Zobacz wideo Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski nie są już razem?

Pierwsze Plotki o rzekomym rozstaniu małżonków dotarły do mediów we wrześniu 2022 roku. Wówczas tygodnik "Życie na gorąco", który powoływał się na anonimowe źródło donosił:

Michał i Roma się rozstali. Czy uda im się odbudować zaufanie? Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni - czytamy.

Przez wiele miesięcy o tej dwójce było cicho. Teraz jednak plotki na temat ich rozstania powróciły. Magazyn "Rewia" zaczął snuć wnioski dotyczące prawdopodobnych przyczyn zakończenia małżeństwa aktorów. Żadne konkretne powody nie padają, jednak pojawia się temat relacji Michała Żurawskiego i Weroniki Książkiewicz. Nie wiadomo, czy tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń, jednak mieli złapać bardzo dobry kontakt na planie filmu "Szczęścia chodzą parami". Podobno spędzali ze sobą dużo czasu. 

Bardzo dużo czasu spędzali razem, także podczas przerw. Rozumieli się naprawdę wyjątkowo dobrze. Rzadko to się zdarza. Cały czas mieli o czym rozmawiać. Z każdym dniem ich wzajemna fascynacja była coraz większa - powiedziała "Rewii" osoba pracująca na planie filmowym.

Nadpisaliśmy do Romy Gąsiorowskiej z prośbą o komentarz w sprawie, ale do momentu publikacji artykułu nie odpowiedziała. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.