Cichopek i Kurzajewski polecieli na Bliski Wschód. Szaleją na pustyni. "W końcu widać waszą radość"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już nie ukrywają się ze swoją miłością. Zakochani wybrali się w podróż na Bliski Wschód i podzielili się zdjęciami na Instagramie. Fani byli zachwyceni. Nie szczędzili im komplementów.

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego od początku wzbudzał wiele emocji. Prezenterzy "Pytania na śniadanie" długo musieli ukrywać się ze swoją miłością przed mediami. Ostatecznie "pomogła" im się ujawnić była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz. O swoim związku poinformowali w końcu podczas wyjazdu do Izraela z okazji urodzin Katarzyny Cichopek. Od tego czasu minęło już kilka miesięcy, a zakochani postanowili wybrać się w kolejną podróż. Znów postawili na Bliski Wschód. Wyjazdem pochwalili się na Instagramie. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek opublikowała wyjątkowe nagranie z córką

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli stanowcze kroki. Wysłali do Pauliny Smaszcz pismoCichopek i Kurzajewski podjęli stanowcze kroki? Mieli wysłać do Smaszcz pismo

Cichopek i Kurzajewski na Bliskim Wchodzie. Fani zachwyceni: Piękni, szczęśliwi

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wstawili współdzielone zdjęcie na Instagramie. 

Witajcie na Bliskim Wschodzie - napisała para prezenterów.
 

Więcej zdjęć Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego znajdziesz w galerii na górze strony. 

Do zdjęcia zostały dołączone wszystko mówiące hasztagi: "podróże", "piękny świat", "pustynia", "zabawa", "szczęście". Widać, że prezenterzy doskonale czują się w swoim towarzystwie i przeżywają drugą młodość. Uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Ich wspaniały nastrój udzielił się także obserwatorom pary.

Piękni, szczęśliwi. W życiu podstawą jest miłość.
W końcu widać waszą radość dzielenia się tą miłością. Przepięknie. Cieszcie się każdą sekundą razem, bo to bezcenne chwile.
O miłość warto walczyć.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. KAPiF

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem Cichopek i Kurzajewskiego na Instagramie. Fani nie szczędzili komplementów swoim ulubieńcom. Też was zachwyca ta para? 

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiWielkie zmiany! Cichopek i Kurzajewski szukają własnego gniazdka

Więcej o: