Agnieszka Chylińska rzadko mówi o mężu. Są małżeństwem od 13 lat. "Miłość z wyboru"

Agnieszka Chylińska od 13 lat jest żoną tajemniczego Marka. Gwiazda chroni prywatność ukochanego i rzadko wspomina o nim publicznie. Kim jest wybranek piosenkarki?

Agnieszka Chylińska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Gwiazda od 14. edycji zasiada też w jury programu "Mam talent!". Pomimo że w show-biznesie obecna jest od wielu lat, niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Artystka dwa razy wychodziła za mąż. Pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem, drugie natomiast trwa do dziś. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Tak mieszka Agnieszka ChylińskaTak mieszka Chylińska. Cała ściana zapełniona obrazkami. Dominują religijne

Agnieszka Chylińska o mężu: Miłość z wyboru

Pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak, związany zawodowo z wytwórnią Sony Music. Niestety małżeństwo pary zakończyło się po zaledwie 16 miesiącach. Po raz drugi wokalistka stanęła na ślubnym kobiercu w 2010 roku. Jej wybrankiem został tajemniczy Marek, o którym do dziś wiadomo bardzo niewiele.

Ukochany gwiazdy nie ma nic wspólnego ze światem show-biznesu. Zawodowo zajmuje się grafiką komputerową i informatyką. Piosenkarka nie ukrywa, że w jej związku zdarzają się wzloty i upadki. Nie ma jednak wątpliwości, że to prawdziwa miłość.

Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale jest - napisała na Instagramie w maju 2021 roku.

Agnieszka ChylińskaTakiej Chylińskiej nie znaliśmy. Zmarszczki i siwe włosy. Fani zaskoczeni

Para doczekała się trójki pociech: Ryszarda, Estery i Krystyny. Wiadomo, że dwójka jej dzieci wymaga "szczególnej opieki". Artystka nie zdradziła jednak, z jakimi konkretnie trudnościami muszą się zmagać.

Więcej o: