Agnieszka Chylińska ma dzieci "szczególnej troski". Fani zwrócili uwagę na jedno

Agnieszka Chylińska kilka lat temu przyznała, że dwoje z jej dzieci wymaga szczególnej opieki. Artystka bardzo długo nie chciała jednak zabierać publicznie głosu na ten temat.

Agnieszka Chylińska od wielu lat jest mężatką, a z ukochanym doczekała się trójki dzieci. Na temat rodziny wypowiada się bardzo rzadko, jednak wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że aborcja w przypadku ciężkich wad genetycznych i śmiertelnych chorób płodu jest niezgodna z Konstytucją, skłonił ją do zabrania głosu. W 2020 roku Chylińska nagrała wideo, w którym wyjaśniła, że jest mamą dzieci, jak sama je określiła - "szczególnej troski".

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska śpiewa z córką

Agnieszka Chylińska rzadko mówi o dzieciach. Wyjątki robi tylko w ważnych chwilach

Opowiadając o opiece nad dziećmi, artystka nie chciała wdawać się jednak w szczegóły. Wyznała jedynie, że w Polsce osoby z niepełnosprawnościami mają bardzo małą pomoc od państwa, czego sama, jako mama wymagających więcej uwagi pociech, boleśnie doświadczyła. Fani Agnieszki Chylińskiej zaczęli wówczas szukać powiązań między jej życiem prywatnym a napisaną przez nią książką "Giler, trampolina i reszta świata". Jej główny bohater jest dzieckiem w spektrum autyzmu.

Bardzo znaczący był również post opublikowany przez Chylińską na Instagramie w ubiegłym roku, dokładnie 2 kwietnia. Na tę datę przypada bowiem Światowy Dzień Autyzmu. Na zdjęciu widać dłoń wokalistki ściskającą rękę drugiej osoby, a na jej nadgarstku widnieje niebieska opaska z napisem "autyzm - wiem, rozumiem". Osobisty post Agnieszki Chylińskiej spotkał się nie tylko z bardzo ciepłym odbiorem, lecz także z wdzięcznością jej fanów. Wielu z nich przyznało w komentarzach, że są rodzicami dzieci ze spektrum autyzmu.

 

Swojemu synowi Chylińska poświęciła także jeden z utworów na najnowszej płycie. Intymna i bardzo osobista piosenka o macierzyństwie zatytułowana "Synu" ma niezwykle poruszający tekst.

Ryszard, który w tym roku skończył 16 lat, jest najstarszym dzieckiem Agnieszki Chylińskiej. Wokalistka ma także dwie córki - 12-letnią Esterę i dziewięcioletnią Krystynę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.