Roksana Węgiel pokazała młodszego brata. Jego talent robi wrażenie. "Ale mam zdolnego brata"

Roksana Węgiel pokazuje mediach społecznościowych nie tylko nowego ukochanego, ale także członków najbliższej rodziny. Ostatnio wokalistka pochwaliła się na Instagramie utalentowanym młodszym bratem.

Roksana Węgiel jest ostatnio ulubienicą mediów. Wszystko za sprawą jej nowego związku. Młoda wokalistka spotyka się ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem. Para wypoczywa obecnie na Malediwach. Piosenkarka chętnie dzieli się na Instagramie rajskimi kadrami. Podczas egzotycznych wakacji znalazła jednak czas, żeby pochwalić się talentem młodszego brata.

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana WęgielRoksana Węgiel kończy 18 lat. Tak się zmieniała przez lata

Roksana Węgiel chwali się młodszym bratem. Jego talent robi wrażenie

Roksana Węgiel skończyła niedawno 18 lat. Piosenkarka ma dwóch młodszych braci Maksymiliana i Tymona. Ostatnio opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widzimy nastoletniego Maksa układającego kostkę Rubika w kilkanaście sekund.

Ale mam zdolnego brata - napisała na InstaStories gwiazda.

Roksana Węgiel chwali się zdolnym bratemRoksana Węgiel chwali się zdolnym bratem Instagram/ roxie_wegiel

Kamila Boś 'Rolnik szuka żony 8'"Rolnik szuka żony". Kamila zdradziła, co spotkało ją po programie. "Bałam się tego"

Roksana Węgiel zawsze podkreśla, że jest mocno związana z rodziną. Ostatnio wraz z najbliższymi i ukochanym wybrała się do Bukowiny Tatrzańskiej. Przyznała też, że rodzice są dla niej wzorem idealnej pary. Mamę i tatę wokalistki dzieli osiem lat różnicy, czyli dokładnie tyle, co Roxie i Kevina.

Historia zatoczyła koło. Moja mama poznała mojego tatę, jak miała 17 lat. On miał wówczas 25. Między nimi była dokładnie taka sama różnica jak między mną a Kevinem. Tworzą szczęśliwy związek, mają trójkę dzieci, więc mam super argument na krytyczne komentarze - wyznała piosenkarka podczas wywiadu dla Radia Eska.

Gwiazda przyznała także, że nie najlepiej dogaduje się z rówieśnikami i od zawsze otoczona była dorosłymi. Dlatego też zdecydowała się na związek ze starszym partnerem.

Więcej o: