Ewa Gawryluk opublikowała szokującą wiadomość od "fana". Zdradziła, co zrobi następnym razem

Ewa Gawryluk opublikowała na Instagramie wulgarną wiadomość, którą dostała od jednego z "wielbicieli". Aktorka zagroziła, że nadawców tego typu treści spotkają przykre konsekwencje.

Ewa Gawryluk od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Artystka od niemal 20 lat wciela się w rolę Ewy Nowak-Hoffer w serialu "Na Wspólnej". Gwiazda ma wierne grono fanów. Niestety, niektórym z nich zdarza się przekroczyć granicę dobrego smaku. Ostatnio aktorka opublikowała na Instagramie wulgarną wiadomość, którą dostała od jednego z "wielbicieli".

Zobacz wideo Jak wyglądał casting do "Dziewczyn z Dubaju" i dlaczego na scenie się "gotuje"? Paulina Gałązka w Kole Plotka

Joanna Jabłczyńska, Michał Wiśniewski z córką FabienneStudniówki gwiazd. Ziętek się nie popisała. Lis zachwycająco

Ewa Gawryluk pokazała szokującą wiadomość, którą dostała od "fana". Zdradziła, co zrobi następnym razem

Ewa Gawryluk jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje swoje codzienne życie. Na jej profilu nie brakuje prywatnych zdjęć, ale także kadrów z planu czy oficjalnych wyjść. Ostatnio jednak gwiazda zwróciła uwagę na ważny problem, z którym boryka się wiele kobiet prowadzących media społecznościowe. Artystka pokazała odrażającą wiadomość od jednego z obserwatorów. Mężczyzna wysłał aktorce wulgarne zdjęcie oraz złożył niedwuznaczną propozycję. Oburzona Gawryluk postanowiła opublikować jej treść. Zaznaczyła, że nie jest to odosobniony przypadek i dostaje mnóstwo tego typu wiadomości. Zaapelowała też, aby natrętni "wielbiciele" nie wysyłali jej więcej obscenicznych treści. Zagroziła, że następnym razem opublikuje fotografię wraz z nickiem nadawcy.

Myślę, że żona, córka albo kochanka delikwenta z przyjemnością przeczyta - napisała na InstaStories.

Ewa GawrylukEwa Gawryluk Instagram/ ewa_gawryluk

Laluna 'Królowe życia'"Królowe życia". Laluna dostała niewygodne pytanie. Chodzi o córkę

Ewa Gawryluk przez ponad 20 lat była żoną Waldemara Błaszczyka. Małżeństwo doczekało się córki Marii, która ma już 23 lata i chętnie chwali się w sieci artystyczną pasją. W 2021 roku fanów zaskoczyła wiadomość o rozstaniu aktorskiej pary.

Więcej o: