"40 kontra 20". Iza w habicie. Podzieliła się zdjęciem z przeszłości. "Nigdy nie przypuszczałam..."

Program "40 kontra 20" zmierza ku końcowi, a uczestnicy zdobywają coraz większą popularność w sieci. Nie inaczej jest z czarnowłosą Izą, która ostatnio zaskoczyła widzów pewnym wyznaniem...

Iza w "40 kontra 20" dała się poznać jako wesoła samodzielna mama. W programie była jedną z "czterdziestek", które trafiły na glamping. Zamieszkała w pobliżu 28-letniego Tomka, z którym szybko się zaprzyjaźniła. Po jakimś czasie wiadomo już było, że między tą dwójką nie zaiskrzy, a jest to jedynie koleżeńska relacja. Ostatecznie Iza musiała opuścić program. Mimo to zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów, którzy uważają ją za jedną z sympatyczniejszych postaci w programie. Co u niej słychać? Niedawno pochwaliła się dość osobliwym kadrem w stroju zakonnicy i opowiedziała o swojej karierze sprzed kilku lat.

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Iga Świątek po meczu miała nieprzyjemną sytuację z kibicamiIga Świątek upomniała kibica. Tak niezadowolonej jeszcze jej nie widzieliśmy

"40 kontra 20". Iza pokazała kadr w stroju zakonnicy. O co chodzi?

Okazuje się, że występ w telewizji to dla Izy nie pierwszyzna. Kobieta od dawna ociera się o show-biznes. Wystąpiła w kilku programach, a także brała udział w teledyskach. Ostatnio w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie z tamtego okresu. W klipie "Horyzonty" rapera Abradaba (Marcin Marten, współzałożyciel zespołu Kaliber 44) z 2019 roku zagrała... zakonnicę.

Co za wspomnienie. Teledysk nagrywany kilka lat temu, ale pamiętam, jakby to było wczoraj. Nigdy nie przypuszczałam, że zagram taką rolę - napisała pod kadrem.

Jak poradziła sobie Iza z grą aktorską? Możecie zobaczyć poniżej.

 
 

Kasia z '40 kontra 20'"40 kontra 20". Kasia nie czekała do finału. Pokazała partnera. Ma też dzieci!

Po programie uczestniczka wiele zmieniła. Niedawno pochwaliła się swoją przemianą - schudła z rozmiaru 42 do 38. Przyznała, że czuje się o wiele lepiej w obecnym ciele. Nie stroni także od odważniejszego prezentowania figury na zdjęciach. Znalazła też nową pasję - pole dance. Efekty treningów robią wrażenie.

 
 
 
Więcej o: