Dagmara Kaźmierska wyznała, dlaczego odeszła z "Królowych życia". Podała zaskakujący powód [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dagmara Kaźmierska w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o powodzie odejścia z "Królowych życia". Nawiązała do swojej kryminalnej przeszłości.

Dagmara Kaźmierska nie wypiera się swojej kryminalnej przeszłości. Celebrytka i osobowość telewizyjna znana między innymi z programu "Królowe życia" w wielu wywiadach podkreśla, że żałuje tego, co kiedyś zrobiła. W przeszłości została skazana na karę 14 miesięcy pozbawienia wolności. Zanim zyskała popularność, sąd wydał prawomocny wyrok za sutenerstwo w latach 2005-2009. Po wyjściu na wolność zmieniła życie o 180 stopni i została gwiazdą reality show. Po przygodzie z formatem postanowiła z niego odejść. O powodach podjęcia tej decyzji opowiedziała Plotkowi.

Polecamy: Dagmara Kaźmierska ocenia gwiazdy, które "starzeją się z godnością": Chodzą jak pomarszczone jabłko z kopca [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska o odejściu z "Królowych Życia": Trzeba odpocząć, ja mam 50 lat!

Robert Janowski, Małgorzata Walewska "TTBZ". To on dołączy do Walewskiej i Janowskiego. Wyciekło nazwisko jurora

Dagmara Kaźmierska zdradza powód odejścia z "Królowych życia". "Swoją misję spełniłam"

Królowa życia w rozmowie z Wiktorem Krajewskim podzieliła się refleksjami na temat odejścia z popularnego show TTV. Na początku powiedziała wprost, dlaczego wzięła udział w programie. 

Chciałam wszystkim udowodnić, że im jeszcze pokażę, bo wielu już na mnie postawiło krzyżyk. Mówili: No już nie będzie królową. Jak wyjdzie z pudła, nie będzie królową. U mnie w  mieście zawsze byłam królową, więc chciałam troszkę zagrać wszystkim na noskach - podsumowała.

Następnie dodała, dlaczego mimo sympatii widzów zdecydowała się odejść z show. Powiedziała, że czuła się zmęczona. Oprócz tego Dagmara Kaźmierska podkreśliła, że dojrzały wiek dawał się we znaki.

Troszkę się zmęczyłam już, ale przede wszystkim zdrowie mi nie pozwoliło [na kontynuację reality show - przyp. red.]. Bardzo doskwierały mi nogi. Byłam też mniej aktywna. Nagrywaliśmy program. Trzeba było być w ruchu, muszą być emocje, musi być akcja. Ciągle wtedy szukałam miejsca do siedzenia. Byłam już troszkę przytyta i umęczona - podsumowała.

Całość rozmowy z Dagmarą Kaźmierską znajdziesz w naszym wideo na górze strony.

Więcej o: