Oliwia Bieniuk odpiera docinki na temat wyglądu. Nie wytrzymała. "Cieknie ode mnie jadem dla wszystkich"

Internauci zaatakowali Oliwię Bieniuk złośliwymi docinkami pod filmikiem na Instagramie, w którym zaprezentowała nowy makijaż. Celebrytka powiedziała stanowcze dość. Nie przebierała w słowach.

W weekend na profilu w mediach społecznościowych makijażystki Magdaleny Pieczonki gościnnie pojawiła się Oliwia Bieniuk. Słynna makijażystka dodała krótkie nagranie, w którym 20-letnia celebrytka wcieliła się w rolę modelki. Zupełnie niepozorny filmik spowodował lawinę frustracji w sieci. W komentarzach posypały się złośliwe docinki. Oliwia Bieniuk odparła atak i odgryzła się internautom. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o sukience w stylu Przybylskiej. "Miałam mieć inną na początku"

Szymon BieniukSzymon Bieniuk ma już 17 lat. Syn Anny Przybylskiej pokazał wybrankę serca

Oliwia Bieniuk odpiera atak internatów 

Oliwia Bieniuk zaprezentowała się w profesjonalnie wykonanym makijażu i podpadła internautom. Celebrytka gościła w studiu Magdaleny Pieczonki, która czuwała nad spektakularną metamorfozą 20-latki. Makijażystka wykonała bardzo modny w tym sezonie delikatny makijaż. Lekko, podkreślone oko, dobrze wystylizowane brwi, delikatny kontur i usta w naturalnym kolorze to dosłownie hit ostatnich czasów. 

 

Niestety, nie wszystkim to przypadło do gustu. Pod opublikowanym nagraniem pojawiły się liczne przytyki. 

Mi się nie podoba. Chyba jeden z najgorszych pani makijaży (…) Grzywka okropna (…) Jest pani naprawdę ładna, ale brwi i grzywkę - coś bym zmieniła.

Oliwia Bieniuk postanowiła zareagować na kąśliwą uwagę internautki. 

A pani to jest strasznie śmieszna. Proszę się skupić na swoim wyglądzie!

Internautka nie pozostała bez odpowiedzi. Próbowała uratować własne spostrzeżenia twierdząc, że chciała jedynie dobrze doradzić.

Ja nie powiedziałam tego, żeby obrazić, tylko doradzić.

W tym momencie szala goryczy się przelała. Oliwia Bieniuk odparła przytyk zaznaczając, że każdy ma prawo wyglądać tak, jak chce.

Ja nie potrzebuję pani rad. Każdy wygląda tak, jak chce wyglądać, to jest moja sprawa i pani nie powinna mieć nic do powiedzenia na ten temat.

Jarosław Bieniuk z rodzinąBieniuk pochwalił się nietypową ozdobą na choince: Synowie mają poczucie humoru

Na tym internetowa dyskusja się nie zakończyła. Kolejna internautka próbowała wmówić Oliwii Bieniuk, że jej zachowanie jest nieadekwatne. 

Skoro nie można się wypowiadać na twój temat, to po co się pokazujesz na Instagramie? Tylko pozytywne komentarze można? A jak nie ma się tu czym zachwycać, to już pyskujesz?

Na ten nieprzychylny komentarz celebrytka również zdecydowała się odpowiedzieć. Przygotowała ostrą ripostę. 

Ja się zachowuję tak samo jak wy, panie, czyli cieknie ode mnie jadem dla wszystkich.

A wy co o tym sądzicie? Myślicie, że Oliwia Bieniuk skutecznie odparła ataki internautek, a może powinna zignorować tego typu zaczepki?

Więcej o: