Katarzyna Cichopek poszła do fryzjera. "Włosy spalone, połamane, zniszczone"

Katarzyna Cichopek zrelacjonowała wizytę u fryzjera i pochwaliła się efektami pracy specjalisty.

Katarzyna Cichopek po tym, jak jej związek z Maciejem Kurzajewskim stał się medialny, nie może narzekać na zainteresowanie internautów. Na Instagramie, na który ma 569 tys. obserwujących, chwali się kadrami z planów zdjęciowych, siłowni czy też chwil spędzonych z dziećmi. Teraz celebrytka zrelacjonowała wizytę w salonie fryzjerskim. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek u fryzjera 

Katarzyna Cichopek uznała, że fani zmobilizowali ją do tego, by zadbała o swoje włosy. Na InstaStories narzekała na ich kondycję. 

Dzień dobry kochani, otwieram dzisiaj internety i co czytam? Że włosy spalone, połamane, zniszczone, suche. No trochę zniszczone, bo codziennie je układam na prostownicę. Dlatego bardzo wam dziękuję za te wszystkie opinie. Zmobilizowaliście mnie do tego, żebym odwiedziła swoje ulubione miejsce - mówiła Cichopek, stojąc przed jednym z salonów fryzjerskich.

I relacjonowała dalej. Oczywiście w ramach umowy barterowej z "ulubionym salonem". 

Idę właśnie do fryzjera, a robię to wszystko po to, żeby wam, kiedy oglądacie moje zdjęcia, nie jeżył się włos na głowie - opowiadała.

W dalszej części mogliśmy zobaczyć kolejne kroki pielęgnacji, jakie fundowali jej fryzjerzy. Nie obyło się też bez delikatnego cięcia. Aktorka "M jak miłość" nie zdecydowała się jednak na koloryzację. Ostatecznie efekt prezentowała się tak:

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. Instagram/ katarzynacichopek

Więcej zdjęć Katarzyny Cichopek z wizyty u fryzjera, w tym również takich, na których chwali się nową fryzurą, znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

A pamiętające, że Katarzyna Cichopek miała kiedyś gęste loki, które układały się w zadziorne sprężynki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.