Anna Popek w stroju kąpielowym z odważnym wycięciem. Fani oniemieli. "Szacunek"

Anna Popek jest obecnie w Meksyku, gdzie cieszy się słoneczną pogodą. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym i zachwyciła internautów wysportowaną sylwetką.

Anna Popek jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 60 tys. użytkowników. Dziennikarka szczególnie chętnie dzieli się zdjęciami z podróży, które uwielbia. Obecnie cieszy się słońcem w Meksyku, co skrzętnie relacjonuje. Jeden z postów przykuł szczególną uwagę internautów. Prezenterka doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę. Przy okazji udowodniła, że zna się na najnowszych trendach

Zobacz wideo Anna Popek opowiedziała, dlaczego zniknęła z TVP

Anna Popek zachwyciła internautów sylwetką w stroju kąpielowym

Dziennikarka podzieliła się serią zdjęć, na których pozuje na piaszczystej plaży w Tulum. Anna Popek jest ubrana w czarny strój kąpielowy i okulary przeciwsłoneczne w tym samym kolorze. Na pierwszy rzut oka widać, że jest przeszczęśliwa. Do postu dołączyła opis, w którym opowiedziała o miłości do podróży.

Jaki jest powód, by wyruszyć w świat? Dla mnie odpoczynek i poznanie. O Majach i Aztekach czytałam kiedyś sporo, fascynowały mnie te kultury i ich wiedza o kosmosie. Chciałam więc zobaczyć na własne oczy Ich świat.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci są zachwyceni formą Anny Popek.

Jak to wczoraj ładnie powiedział jeden gość w "Szansie na sukces", czuję się mentalnie na 24 lata i dopiero co skończyłem studia. Tak właśnie pani wygląda, pozdrawiam i szacunek.
Piękna kobieta w pięknym miejscu.
Cudowna księżniczka.

Strój kąpielowy bardzo podobny do tego, w którym pozuje Anna Popek możecie znaleźć w OYSHO. Jednoczęściowy, gładki model doskonale podkreśla sylwetkę i ma piękny dekolt w serek. Kosztuje 179 zł, lecz aktualnie na stronie internetowej wspomnianego sklepu można kupić go za 89,90 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.