Ben Affleck zatrudnił się w kawiarni. Sprzedał kawę Jennifer Lopez. Są zdjęcia

Mieszkańcy miasta Medford w stanie Massachusetts zaczęli 2023 rok od sporej niespodzianki. W okienku kawiarni znanej amerykańskiej sieci pojawił się tam Ben Affleck.

Ben Affleck ma za sobą bardzo intensywny czas. W 2021 ponownie związał się z Jennifer Lopez, a w ubiegłym roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Fakt, że wokalistka i aktor wrócili do siebie po ponad 20 latach, wywołał medialną burzę, a nazwiska zakochanych przez wiele tygodni nie schodziły z pierwszych stron gazet. Na początku 2023 roku Ben Affleck ponownie wzbudził zainteresowanie mediów, gdy do sieci trafiły jego zdjęcia w okienku Dunkin Donuts.

Zobacz wideo Jennifer Lopez na filmiku z mamą

Ben Affleck kasjerem w Dunkin Donuts. O co chodzi?

Aktor tym razem nie znalazł się jednak w kawiarni amerykańskiej sieci jako gość, ale pracownik drive-thru. Afflecka mogli spotkać klienci, którzy 10 stycznia zdecydowali się podjechać samochodem do Dunkin Donuts znajdującego się w Medford w stanie Massachusetts. Lokalizacja zapewne nie była przypadkowa, bo mąż Jennifer Lopez pochodzi z położonego niecałe dziesięć kilometrów dalej Bostonu.

Bena Afflecka błyskawicznie wypatrzyli mieszkańcy Medford, a zdjęcia aktora podającego kawę i pączki bardzo szybko trafiły do mediów społecznościowych. Z kobietą, która miała okazję odebrać pączka od aktora, rozmawiał dziennikarz  Darren Botelho. Jak wynika z jej relacji, spotkanie z Affleckiem było bardzo przyjemne, a on sam okazał się niezwykle zabawny. Z relacji portalu People wynika natomiast, że kawę i ciastka wręczał klientom za darmo.

To jednak nie koniec niespodzianek. Do okienka Dunkun Donuts, przy którym pracował jej mąż, podjechała sama Jennifer Lopez. Spotkanie małżonków zarejestrował jeden z użytkowników Twittera. J.Lo zamówiła kawę, a Affleck, poza napojem, przez szybę samochodu podał jej także swoją pracowniczą czapkę.

Jak na razie nie wiadomo oficjalnie, z jakiego powodu Ben Affleck przez jeden dzień stał się pracownikiem kawiarni. Zagraniczne media podejrzewają jednak, że aktor został zaangażowany do reklamy Dunkin Donuts, która zostanie wyemitowana 12 lutego podczas finału Super Bowl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.