Markle i księżna Kate wymieniały wiadomości. Książę Harry ujawnia: Meg łkała na podłodze

Książę Harry idzie na całość i przedstawia swoje wersje wydarzeń z przeszłości. W autobiografii poruszył również temat słynnej sukienki dla Charlotte, o którą księżna Kate i Meghan miały pokłócić się na kilka dni przed ślubem. Obie panie już przedstawiły, jak to wyglądało z ich perspektywy. Książę ujawnia nieznane do tej pory szczegóły, pełne - a jakże - łez i cierpienia żony.

Książę Harry w autobiografii "Spare" ("Zapasowy" albo "Zbyteczny") opowiada o trudach bycia "tym drugim" księciem w rodzinie królewskiej. Choć nikt nie pytał, książę poruszył już temat swojej inicjacji seksualnej, pochówku nienarodzonego dziecka, animozji całej rodziny i Meghan Markle. Książką ma premierę 10 stycznia na rynkach międzynarodowych, dlatego do sieci trafiają kolejne "rewelacje". Najświeższa dotyczy tego, jak z perspektywy księcia wyglądała słynna afera sukienkowa przed ślubem z Meghan.

książę Harry i Meghan MarkleZa medialną wojną Meghan i Kate stoi rodzina królewska? Padły poważne oskarżenia

Po "aferze sukienkowej" Meghan Markle miała szlochać na podłodze

O aferze sukienkowej obie zainteresowane strony - Meghan Markle i księżna Kate - już się wypowiedziały. Wydawać by się mogło, że temat jest zamknięty, panie stoją na swoich stanowiskach, że to druga strona nie była skłonna do współpracy. Przypomnijmy, chodziło o niefortunne przymiarki sukienki dla córki Williama i Kate, małej Charlotte, która miała rzucać kwiatki przed panną młodą. Najpierw usłyszeliśmy, że to Meghan popłakała się, kiedy Kate kilka dni przed ślubem zaczęła krytykować sukienkę dla córki. W rozmowie z Oprah Winfrey przyznała, że Kate następnie przeprosiła ją i przyniosła kwiaty.

Zrobiła to, co zrobiłabym ja, gdybym wiedziała, że kogoś skrzywdziłam, biorąc za to odpowiedzialność - mówiła aktorka.

Drugą wersję wydarzeń przedstawił jeden z licznych autorów i obserwatorów życia w rodzinie królewskiej Tom Bower. W książce "Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami" żądny sensacji autor twierdzi, że jego świadkowie przedstawiają zgoła inną wersję tego, co wydarzyło się w czasie przymiarek. To Meghan miała w negatywnym kontekście porównać przy Kate Charlotte do córki swojej najlepszej przyjaciółki Jessiki Mulroney, co doprowadziło żonę Williama do płaczu.

Przyszedł czas na męski głos w tej sprawie. Książę Harry w autobiografii twierdzi, że Kate była nieprzejednana i uparta, domagając się całkowitej przeróbki wszystkich sukienek dla druhen. Meghan proponowała pomoc swojego krawca, to jednak nie przekonywało księżnej.

Sukienka Charlotte jest za duża, za długa, zbyt workowata - miała pisać Kate do Meghan. - Płakała, kiedy przymierzyła ją w domu.

Harry twierdzi, że jego narzeczona starała się być ugodowa i pójść na rękę Kate. Próbowała też wytłumaczyć, że sama jest w stresie ze względu na to, co w mediach przy okazji ślubu opowiadał jej ojciec Thomas Markle. Kate była niewzruszona:

Książę Harry, William, Meghan Markle, księżna KateHarry ujawnia kolejne tajemnice. Nie ukrywa, że Kate rywalizowała z Meghan

Tak, wiem, co się dzieje. Ale co z sukienkami? Ślub jest za cztery dni! - miała odpisać Kate.

Te słowa miały doprowadzić Meghan do całkowitej rozsypki. Książę pisze, że znalazł "Meg łkającą na podłodze" w domu.

Więcej o: