Dominika Gwit znika z Instagrama. Podała ważny powód

Dominika Gwit podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Okazuje się, że musi odpuścić na chwilę aktywność na Instagramie. Na szczęście robi to z bardzo ważnego powodu.

Dominika Gwit jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To tam udało jej się uzbierać spore grono odbiorców. Aktorka może się poszczycić liczbą 184 tysięcy obserwatorów, którzy chętnie oglądają jej posty. Dominika Gwit pokazuje kadry m.in. z pracy w teatrze, a także z życia prywatnego. Gwiazda podjęła jednak decyzję, że znika na jakiś czas z Instagrama, a powodem jest zbliżający się wielkimi krokami powód.

Polecamy: Jacek Rozenek ocenia byłą żonę w "Dzień dobry TVN". "Nie widziałem żadnego całego odcinka" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit zdradza, dlaczego rezygnuje z Instagrama. "Potrzebuję ciszy i spokoju"

Dominika Gwit jest już na finiszu ciąży, co wiąże się ze sporym wysiłkiem. Nic więc dziwnego, że gwiazda zdecydowała się na zrezygnowanie z aktywności w mediach społecznościowych. Na szczęście zapewniła fanów, że na Instagram wróci po wszystkim, ale teraz musi się po prostu wyciszyć.

Zobacz też: Dominika Gwit urodziła? Fani spekulują. "Dziś od samego rana super wydarzenia"

Kochani, dziękuje za troskę. Dam znać. Teraz już w tym ostatnim momencie potrzebuję ciszy i spokoju, więc znikam stąd na jakiś czas. Odezwę się. Całuję mocno! - podsumowała Dominika Gwit.

Dominika GwitDominika Gwit Instagram / Dominika Gwit screen

Dominika Gwit - narodziny dziecka

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka celebruje każdy moment ciąży, o czym informuje fanów na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Gwit relacjonuje przygotowania do roli mamy, pokazała już wózek i inne akcesoria dla maluchów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.