Jacek Rozenek ocenia byłą żonę w "Dzień dobry TVN". "Nie widziałem żadnego całego odcinka" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek od kilku miesięcy jest gospodynią "Dzień dobry TVN". Wielu widzów krytycznie ocenia jej udział w śniadaniówce. W rozmowie z Plotkiem na ten temat wypowiedział się Jacek Rozenek. Mówił o okresie próby.

Małgorzata Rozenek w 2022 roku spełniła swoje marzenie i została współprowadzącą program "Dzień dobry TVN". Celebrytka bardzo się stara, żeby dobrze wypadać w śniadaniówce. Widzowie bywają jednak bezlitośni i bardzo krytyczni. Na ten temat wypowiedział się teraz Jacek Rozenek. Były mąż prezenterki w rozmowie z Plotkiem wyznał, że to dla niej prawdziwy okres próby, ale wierzy, że sobie poradzi. 

Zobacz wideo Jacek Rozenek ocenia byłą żonę w roli prowadzącej programu śniadaniowego. "Czas próby"

Widzowie krytyczni wobec Małgorzaty Rozenek w "DDTVN". Jacek Rozenek: Jest twardą dziewczyną

Jacek Rozenek został zapytany przez Wiktora Krajewskiego o ocenę poczynań Małgorzaty Rozenek w roli gospodyni "Dzień dobry TVN". Były mąż celebrytki przyznał, że niewiele jeszcze widział, ale jej kibicuje.

Nie widziałem żadnego całego odcinka. Widziałem tylko jakiś fragment. Wierzę, że sobie poradzi. Trzymam kciuki za nią. No, Boże, co mam powiedzieć? - wyznał Jacek Rozenek w rozmowie z Plotkiem.

Jacek RozenekJacek Rozenek Fot. Plotek.pl screen

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Wiktor Krajewski zauważył, że widzowie potrafią być bardzo okrutni w ocenie Małgorzaty Rozenek. Zwrócił uwagę także na to, że to matka dzieci Jacka Rozenka.

Ona jest twardą dziewczyną. Myślę, że da radę. Przechodzi przez okres próby (...). Nie taki ostateczny, ale bardzo hardcorowy. Myślę, że udźwignie to - dodał Jacek Rozenek.

Przypomnijmy, że Jacek Rozenek był drugim mężem Małgorzaty Rozenek. Ślub wzięli w 2003 roku. Para doczekała się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Niestety związek nie przetrwał próby czasu. Rozwód nastąpił w kwietniu 2013 roku. W tym samym roku ówczesna "Perfekcyjna Pani Domu" związała się z Radosławem Majdanem. Pobrali się trzy lata później. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.