Katarzyna Skrzynecka nie płacze po stracie posady w Polsacie. Ma inną pracę

Katarzyna Skrzynecka musiała pożegnać się z pracą w "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka jednak nie musi rozpaczać. Nie oznacza to dla niej wbrew pozorom bezrobocia.

Katarzyna Skrzynecka sporo czasu w ciągu aż dziewięciu ostatnich lat spędziła na planie "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsatu. Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Wraz ze zmianą warty na stanowisku dyrektora programowego Skrzynecka straciła stanowisko i nie zobaczymy jej już jako jurorki w popularnym show. Aktorka nie będzie jednak bezrobotna.

Katarzyna SkrzyneckaSkrzynecka wyjawia kulisy odejścia z Polsatu. "To nie jest moja decyzja"

Katarzyna Skrzynecka gra w teatrze

Katarzyna Skrzynecka jurorowanie w "Twoja twarz brzmi znajomo" rozpoczęła od drugiej edycji show - po tym, jak pierwszą brawurowo wygrała. Pracowała przy programie tyle lat, że wielu mogło już zapomnieć, że tak naprawdę jest utalentowaną aktorką. Teraz kiedy straciła posadę w Polsacie, może bez przeszkód oddać się pracy w swoim podstawowym zawodzie.

Kłaniam się wam z garderoby teatralnej. Chcę bardzo serdecznie i gorąco podziękować za tyle ciepłych i serdecznych słów. Jesteście przekochani, wszystko, co napisaliście, jest budujące, dodające mi cudownych skrzydeł. Dziękuję za tyle ciepła. Zapraszam do teatru, dzisiaj gramy spektakl w teatrze Capitol - powiedziała w krótkim nagraniu na Instagramie.
 

Piotr GąsowskiSetki komentarzy pod postem o odejściu Gąsowskiego z "TTBZ". "Źle się dzieje"

To właśnie w mediach społecznościowych fani aktorki składają jej wyrazy uznania za pracę przy popularnym show. Wielu pisze, że trudno im pogodzić się z decyzjami kierownictwa stacji, bowiem w ciągu zaledwie kilku dni praktycznie cały jurorski skład "Twoja twarz brzmi znajomo" został całkowicie zmieniony.

Aktorka zapowiedziała, że nadal kibicuje programowi, z którym związana była wiele lat. Skrzynecka gra m.in. jedną z głównych ról w spektaklu "Prezent urodzinowy" w Teatrze Capitol.

Więcej o: