Księżna Kate skończyła 41 lat. Sekret jej sylwetki tkwi w diecie. Ma specyficzne upodobania kulinarne

Księżna Kate 9 stycznia obchodziła 41. urodziny. Jej szczupła sylwetka od lat wzbudza zainteresowanie mediów. W końcu ukazały się informacje, które zdradzają jej kulinarne upodobania. Co znajduje się w jej jadłospisie?

Sekret szczupłej figury księżnej Kate nurtuje wszystkich od lat. Według najnowszych doniesień reporterów brytyjskiego dziennika "The Mirror", który informacje o diecie uzyskał od ekspertów, księżna Kate każdy dzień rozpoczyna od tego samego posiłku. Później jada różnorodne potrawy. Stawia na zdrową i zbilansowaną dietę. Co więcej, nie jest jedyną osobą w rodzinie królewskiej, która ma specyficzne upodobania kulinarne. 

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

księżna Kate, książę Louis, książę WilliamKsiężna Kate unika skandali, ale łamie zasady. Dla dzieci zrobi wszystko

Ulubione potrawy księżnej Kate. Codziennie rano jada to samo

Księżna Kate niemal codziennie rano jada płatki owsiane. Jest to zdrowy i zbilansowany posiłek, który ma wysoką zawartość białka, węglowodanów oraz potrzebnego błonnika. Następnie księżna Kate spożywa specjalnie przygotowany koktajl, w skład którego wchodzi: jarmuż, szpinak oraz spirulina. Odpowiednio dobrane składniki, dostarczają jej wysoki poziom potrzebnych witamin. Zdarza się, że księżna Kate zamienia płatki owsiane na owsiankę, która dostarcza więcej energii. W dalszej części dnia księżna Kate ma jedno ulubione danie. Chodzi o sałatkę składającą się z arbuza, sera fety, awokado i ogórka. Między spożywanymi posiłkami zdarza jej się przekąsić świeże owoce, najchętniej jagody lub warzywa, które wspomagają ją w utrzymaniu dobrej kondycji włosów, skóry oraz paznokci. Jedną z jej ulubionych potraw jest również soczewica z curry. To przepyszne danie jest wprost uwielbiane przez wielu Brytyjczyków, ale potrawa pochodzi z Indii. Podobno największą ochotę na soczewicę w curry księżna Kate miała zawsze, gdy była w ciąży. To jeszcze nie koniec upodobań księżnej Kate. Gdy jej grafik jest zapełniony po brzegi i brakuje czasu na spokojny posiłek w rodzinnym gronie przy stole, księżna Kate wybiera szybkie, lecz równie zdrowe dania np. warzywny kebab. 

 

Książę HarryKsiążę Harry sięgnął dnia i puka od spodu. Opowiada o odmrożonym penisie

Trzeba przyznać, że wymieniony jadłospis jest niezwykle zdrowy, zbilansowany i niskokaloryczny. Być może właśnie ze względu na dobrze dobraną dietę, księżna Kate cały czas utrzymuje szczupłą sylwetkę. Co ciekawe, żona księcia Williama nie jest jedyną osobą w rodzinie królewskiej, która ma specyficzne upodobania kulinarne. Ulubionym naparem króla Karola III jest Darjeeling z miodem i mlekiem, a jedno z jego ulubionych dań, to risotto grzybowe z jagnięciną.

Więcej o: