Książę Harry wyjawił szczegóły kłótni Meghan i księżnej Kate. Markle posunęła się za daleko

Książę Harry w najnowszej biografii zdradza wiele sekretów rodziny królewskiej. Nawiązał w niej m.in. do kłótni Meghan Markle i księżnej Kate, do której doszło przed jego ślubem z aktorką. Było ostro.

Książę Harry przyjął sobie za zasadę, że w najnowszej biografii "Spare" wyśpiewa wszystko. Tak też się dzieje. Mimo że premiera książki zaplanowana jest dopiero na 10 stycznia, to już od kilku tygodni poznajemy szczegóły tajemniczego pamiętnika. Jeden z wątków dotyczy kłótni, do której miało dojść podczas przygotowań do ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Księżna Kate miała usłyszeć od Markle kilka niewybrednych słów.

Polecamy: Księżna Kate źle reaguje na wypowiedzi Harry'ego i Meghan. Odizolowała się od reszty świata

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Księżna KateSylwester w królewskim stylu? Oto ulubiony drink księżnej Kate

To miała usłyszeć księżna Kate od Meghan Markle. Oj, mogło ją naprawdę zaboleć

Teraz na jaw wyszło, że przygotowania do ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego nie przebiegały wcale w wyłącznie przyjaznej i pokojowej atmosferze. Okazuje się, że między księżną Kate i Meghan Markle miało dojść do kłótni, którą sprowokowała żona księcia Harry'ego. Jak podaje informator "Daily Mail":

W książce Harry mówi, że była dyskusja na temat terminu próby ślubnej i sukienek dla druhen, a księżna Kate była bardzo zdenerwowana. Meghan Markle powiedziała, że księżna Kate musi mieć ptasi móżdżek z powodu jej hormonów. Wywołało to ogromną awanturę, ponieważ Meghan powiedziano, że nie jest wystarczająco blisko ze swoją szwagierką, aby rozmawiać o jej hormonach, i nie był to sposób, w jaki ludzie rozmawiają ze sobą w rodzinie królewskiej. Meghan uważała, że zdarzenie nie było jej winą, ale nie sprawia to, że wygląda w tym wszystkim zbyt dobrze.

Więcej ciekawostek i z pewnością pikantnych szczegółów z życia rodziny królewskiej znajdziemy w biografii księcia Harry'ego "Spare", której premiera jest zaplanowana na 10 stycznia 2023 roku. 

Więcej o: