Księżna Kate źle reaguje na wypowiedzi Harry'ego i Meghan. Odizolowała się od reszty świata

Pałac Buckingham donosi, że księżna Kate źle znosi nagonkę na rodzinę królewską w związku z dokumentem księcia Harry'ego i Meghan Markle. Odmówiła publicznych wyjść i woli siedzieć w domu z dziećmi.

Na początku grudnia na platformie Netflix pojawił się serial dokumentalny "Harry i Meghan", w którym małżonkowie uchylili rąbka tajemnicy i opowiedzieli widzom, jak wyglądały początki ich znajomości, a także w swoich wypowiedziach uderzyli w rodzinę królewską. Oberwało się także księżnej Kate. Jak donoszą brytyjskie media i Pałac Buckingham, żona przyszłego króla nie najlepiej to znosi. Odmówiła publicznych wyjść i woli siedzieć w domu.

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Księżna Kate atakowana przez fanów Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ma dość

Program opowiadający o życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego to kolejny hitowy dokument Netfliksa. Słynne małżeństwo poruszyło w nim wiele trudnych dla nich tematów. W trzech ostatnich odcinkach mocno uderzyli w brytyjską monarchię. Padły krzywdzące oskarżenia w kierunku księżnej Walii. Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate i Meghan Markle nie przypadły sobie do gustu. Często dochodziło między nimi do sporów i kłótni. 

Fani Meghan Markle stoją za nią murem. Broniąc żony księcia Harry'ego, atakują słownie księżną Kate. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Zmęczona nagonką księżna Kate postanowiła odciąć się od wszystkich. Jak donosi "New Idea", księżna bardzo źle znosi zaistniałą sytuację i odmówiła wystąpień publicznych. Skupia się na opiece nad dziećmi, co daje jej obecnie największe szczęście.

 [Księżna Kate - przyp. red.] dziękuje swojej szczęśliwej gwieździe za troje dzieci, które były wyjątkowo otwarte na przytulanie przez ostatnie kilka tygodni - zdradza informator "New Idea".

Britain RoyalsKate i William woleliby nie pokazywać dzieci publicznie. Nie mają wyboru

Niestety od pracy w tej rodzinie nie ma urlopu. Jak informuje Pałac Buckingham, księżną Walii już niedługo czekają kolejne zobowiązania.

Więcej o: