Sylwester w królewskim stylu? Oto ulubiony drink księżnej Kate. Przepis jest bardzo prosty

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Jeśli szukacie inspiracji, co serwować tego dnia zaproszonym gościom, możecie zainspirować się ulubionym drinkiem księżnej Kate. Każdy poradzi sobie z jego przygotowaniem.

Każda rodzina ma swoje zwyczaje. Nie inaczej jest w rodzinie królewskiej. Także księżna Kate i książę William mają swoje nawyki. Codziennie wieczorem, gdy położą dzieci spać, zasiadają na kanapie, aby wspólnie spędzić czas. Mąż przynosi księżnej Kate jej ulubionego drinka. Okazuje się, że to bardzo popularny alkohol!

Sposoby arystokratek na piękny wyglądSposoby arystokratek na piękny wygląd. Księżna Kate ma zawsze gładką cerę

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Ulubiony drink księżnej Kate. Przepis jest banalnie prosty

Informacją na temat ulubionego trunku Kate podzielił się znajomy rodziny. Zdradził on dla magazynu "People", że Kate wieczorami pije drinka, którego zawsze przygotowuje jej William.

William przynosi Kate gin z tonikiem. Opiekują się sobą, ale na różne sposoby - powiedział.

Dodał, że para na co dzień stara się zachować tak, jak inni ludzie.

Kate lubi prowadzić zwyczajne życie. I chociaż rodzinie pomaga niania Maria Turrion Borrallo, to Kate załatwia sprawy w domu związane z dziećmi i z ich harmonogramami. Jest bardzo zaangażowana w każdą część swojego dnia. Kate z upływem lat coraz bardziej imponuje. Jest kobietą skupioną i profesjonalną - dodał informator "People".

Jak przygotować gin z tonikiem?

Wysoką szklankę napełnij kostkami lodu do jednej trzeciej wysokości. Wlej do niej 40 ml ginu i 80 ml toniku. Bardzo delikatnie wymieszaj napoje. Możesz użyć mieszadełka lub długiej łyżki.

Szklankę udekoruj plasterkiem cytryny lub limonki. Możesz też wrzucić kawałki owoców do szklanki. Jeśli chcesz przygotować większą porcję alkoholu, pamiętaj o proporcjach. Są najważniejsze. Szczególnie polecane przez barmanów rozwiązanie to 1:2, czyli na jedną porcję alkoholu, wlewamy dwie porcje toniku. Ewentualnie możesz zmienić proporcje na 1:1, 1:3 lub 2:3.

Książę William i księżna KateKsiężna Kate w ramionach Davida Beckhama. Bez dwóch zdań, bardzo się lubią

Niezwykle ważny jest też sposób podania ulubionego drinka Kate. Najlepiej serwować go w wysokiej szklance. Powinna mieć od 240 do 350 ml pojemności. Ciekawe, czy książę William o tym wszystkim pamięta?

Więcej o: